2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İlk doktora gittiğimde bana sıra gelmeden ameliyata gitti sezaryana geçti anestezi doktoruymus birde saat üç oldu gelmedi dörtte geldi saat sekize kadar hastalarına baktı hiç birini evine yoklaması hepinize bakicam dedi gayette güzel baktı sonra başka doktora aldım geç bakıyor die buda gayet iyi ilgilendi güler yuzluydu doktorum
Ne guzel maasslh diyelim hep böyle devam etsinler

Haftasonu deneyeyim o zaman. Cuma günü. Çünkü hergun araç kullanmak zorundayım. Dikkat dağınıklığı oluşturma riskini alamam. İki gün daha idare edeyim de cuma alayım.
Akşam 2 tane aliyoduk ve eğer kötü devam ederse gün içinde 1 tane daha değil mi?

Teşekkür ederim şuan deniyorum hemen.
Rica ederim inşallah iyi gelir şifa olsun

Yaaa ben 11. Haftama gircem 1-2 güne ama ilk gebeliğim normalde öyle göbekli birisi de değilim fiziğim düzgün ama bu aralar öyle bi karnım çıktı ki 😂 şaşıp kaldım tartılıyorum kilo aldım mı diye yok kilo da almamışım. Çok erken değil mi
Canım herkesin vücudu farklı son zamanlara kadar benim hele ilk gebeliğimde doğru düzgün belli bile değildi 33 haftalıkken malesef sonlanmıştı oğlumda da çok fazla karnım çıkmadı ilkine göre daha belli olsada şimdi nasıl olur zamanla görücez ama herkesin vücudu farklı belki hormonlar vs şişkinlik yapmışta olabilir çünkü henüz çok minik bebiş ammaaan ister çok büyüsün ister az büyüsün karnımız bebişler sağlıklı olsunda 💕💖

Zeytin yağı veya tereyağlı pekmez ısıtıp yiyebilirsin canım yumuşatır biraz veya ballı süt içebilirsin ılık süt de yumuşatır
Evet bak bu cidden öksürüğü de kesiyor. Hamileliğin ilk ayında denemistim yine yapayım. Mide bulantisindan hicbisey gelmiyor aklıma. bildiklerimi de unuttum

Kızlar birşey daha sormak istiyorum ilk gün baya kırmızı kan gelmişti şimdi koyu kahverengi geliyor ama çok az sizce neden kahverengiye döndü
İçinde bekleyen kan geliyor kahverengi gelmesi daha iyi. Kırmızı kan biraz daha riskli. Kahverengi lekeler içerde ki kanama alanından geliyor bu sayede kanama alanın büyümez ve riskin daha düşer gün geçtikçe.

İçinde bekleyen kan geliyor kahverengi gelmesi daha iyi. Kırmızı kan biraz daha riskli. Kahverengi lekeler içerde ki kanama alanından geliyor bu sayede kanama alanın büyümez ve riskin daha düşer gün geçtikçe.
İnşallah çok sıkıldım yatmaktan

Canım herkesin vücudu farklı son zamanlara kadar benim hele ilk gebeliğimde doğru düzgün belli bile değildi 33 haftalıkken malesef sonlanmıştı oğlumda da çok fazla karnım çıkmadı ilkine göre daha belli olsada şimdi nasıl olur zamanla görücez ama herkesin vücudu farklı belki hormonlar vs şişkinlik yapmışta olabilir çünkü henüz çok minik bebiş ammaaan ister çok büyüsün ister az büyüsün karnımız bebişler sağlıklı olsunda 💕💖
Evet çok minnacık daha bu karın ne diyorum kendi kendime. 34 beden giyiyorum normalde ama pantolonların belleri sıkmaya başladı artık görsel olarakta belimin kalınlaştığı belli oluyor. Bu gebelikte hormonlar galiba baya ciddi etkiliyor benim vücudu☺️

Yanlış anlamazsan 33. Haftada neden sonlandı gebelik?

İnşallah çok sıkıldım yatmaktan
Benim 6. Haftada başladı hala sürüyor leke gelmesi 10 haftaya girdim sabırlı olmak zorundayız şu süreçte 1 2 haftaya devam ederse yavaş yavaş kalkarsın ama il yapmazsın yormazsın kendini evin içinde hareket edersin en azından ama bu kanama alanları öyle hemen 1 haftada kaybolmuyo insan onunla sürdürmeyi de öğreniyor inan gebeliği. İnşallah temennim hepimiz için 12 haftada kesilmesi. Hamilelik boyunca sürmesin inşallah.

Benim 6. Haftada başladı hala sürüyor leke gelmesi 10 haftaya girdim sabırlı olmak zorundayız şu süreçte 1 2 haftaya devam ederse yavaş yavaş kalkarsın ama il yapmazsın yormazsın kendini evin içinde hareket edersin en azından ama bu kanama alanları öyle hemen 1 haftada kaybolmuyo insan onunla sürdürmeyi de öğreniyor inan gebeliği. İnşallah temennim hepimiz için 12 haftada kesilmesi. Hamilelik boyunca sürmesin inşallah.
İnşallah ben çok kötü oluyorum kanama olunca beni kan tutuyor zaten

Kızlar ben bulantıdan doğru düzgün su içemiyorum ben gibi olan varmı aranızda :KK43:
Bende öyleyim çay benim şu hayatta zevk aldığım tek şeydi onu bile içemiyorum artık suyu günde 2 bardak anca içebiliyorum oda zorla

X