2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Boğazım bugün cidden fena. Acaba ne yapsam bilmiyorum ne tanflex fisfis kullanabilirim ne de başka bisey. Hastalıktan değil çıkarmaktan tahriş oldu.

Önerisi olan var mı ya konuşurken bile zorlanıyorum

Kızlar birşey daha sormak istiyorum ilk gün baya kırmızı kan gelmişti şimdi koyu kahverengi geliyor ama çok az sizce neden kahverengiye döndü

Boğazım bugün cidden fena. Acaba ne yapsam bilmiyorum ne tanflex fisfis kullanabilirim ne de başka bisey. Hastalıktan değil çıkarmaktan tahriş oldu.

Önerisi olan var mı ya konuşurken bile zorlanıyorum
Bulantı ilacı iciyo musun canım prilam galiba ismi ben dün gece başladım bugün baya iyiyim dün ölmek üzere can cekisiyodum eğer icmiyosan icmiyim diyosan kesinlikle iç

Ben hiç duymadim canım öyle bir şey sana fotoğraf atsak ultrasonu sen anlar mısın ki
bak mesela bu resimde hep plasentayı bulup kordon başlangıçına bakılmış ve bebek hangi köşeye yerleşmiş
Vajinal bakıldığı zaman ultrason fotosunu normal olduğu gibi değerlendiriyorlar
Eğer karından yapıldıysa ters çevirip öyle bakılıyor 😂
Biraz zor

Eklentiler

• 956AFDFA-41F6-4D76-A39F-38F7F13C7DE5.png
    956AFDFA-41F6-4D76-A39F-38F7F13C7DE5.png
    436,4 KB · Görüntüleme: 72
Ben şimdi doktordan çıktım kızlar bir hafta önden gidiyor minnoşum kollarını bacaklarını falan oynatıyor yiyesim geldi🥰❤️ herşey yolunda 20 sine ikili test için randevu verdiler. 🥰
Canım bende doktordan çıktım biraz önce, benim ki de bir hafta önden gidiyormuş🤭 aynı zamanlarda doğacaklar muhtemelen😁 bana da ikili test için 21 ine gün verdi🤗 sağlıkla geçsin günlerimiz🙏🏻❤️

Ben mandalina yiyorum iyi geliyor.Bide iş yerinde bulantı hissedince çubuk kraker atıyorum arada onu da çok almamak lazım insanın ağzı kuruyunca peşine su içince tekrar bulanıyor.Elma yedim bugün iyi geldi.Beyaz leblebi de çok işe yarıyor.
Mandaline da midem ağrıtti bugün ilk defa beyaz leblebi yedim gerçekten iyi suan

Bulantı ilacı iciyo musun canım prilam galiba ismi ben dün gece başladım bugün baya iyiyim dün ölmek üzere can cekisiyodum eğer icmiyosan icmiyim diyosan kesinlikle iç
Doktor yazmıştı. Ben geçen temmuzda bebek kaybettim. Onda da çok kusuyordum ve kg veriyordum. Prilami içtim ne kusmayı engelledi ne de başka bişey. Tam tersine çok uyku yaptı ve çarpıntı oldu. Korkuyorum şuanda içmeye. :KK43:

Canım bende doktordan çıktım biraz önce, benim ki de bir hafta önden gidiyormuş🤭 aynı zamanlarda doğacaklar muhtemelen😁 bana da ikili test için 21 ine gün verdi🤗 sağlıkla geçsin günlerimiz🙏🏻❤️
Maşallah çok sevindim 🥰🥰❤️ benim 2 Temmuz gibi görünüyor doğum ama bence haziranda gelcek hissettiğim bu tabi Allah bilir 🙏🙏 iki haftamız var sağlıkla geçsin bir sonraki randevuyu dört gözle bekliyorum ❤️

Doktor yazmıştı. Ben geçen temmuzda bebek kaybettim. Onda da çok kusuyordum ve kg veriyordum. Prilami içtim ne kusmayı engelledi ne de başka bişey. Tam tersine çok uyku yaptı ve çarpıntı oldu. Korkuyorum şuanda içmeye. :KK43:
Bana iyi geldi ya daha ilk günüm ama gerçekten dün çok kötüydüm bugün iyiyim. İstersen bir dene ben de çok kusuyordum ki kusmaya alışık bir insanım ama dayanamadım ilaç istedim şu an iyi ki istemişim diyorum kaç gündür ilk kez karnımda tokluk hissediyorum ben de kilo veriyorum 2 vermiştim geçen hafta doğru düzgün kusmadan bence bu hafta bı 2 kilo daha vermisimdir

Maşallah çok sevindim 🥰🥰❤️ benim 2 Temmuz gibi görünüyor doğum ama bence haziranda gelcek hissettiğim bu tabi Allah bilir 🙏🙏 iki haftamız var sağlıkla geçsin bir sonraki randevuyu dört gözle bekliyorum ❤️
Valla bende haziran gibi hissediyorum canım, hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin bebişlerimiz inşallah🙏🏻❤️❤️

X