2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar uykusuzluk yaşayan var mı günde toplasan en fazla 2 saat uyuyorum uyuyamıyorum acaba dedim folik asit ile alakalı mı onu da akşam 7 gibi içiyorum yine uyku yok ya da progestan iğne yapıyor diye düşünüyorum artık hani hamileler çok uyurdu 😁
Valla bende seninle aynıyım
Cin gibi etrafta dolaşıyorum 😂😂bi enerji var maşallah 😂😂

Ben gebe kalmadan önce kendim başlamıştım buna benzer bir multivitamine ocean mummy doktorum da devam edebilirisin dedi kullanıyorum. Arkadaşımın doktoru şimdi değil vakti gelince vereceğim demiş. Progestan kullanan herkes elim kolum kalkmıyor diyor ben de o kadar halsizlik hiç yapmadı multivitamine bağlıyorum.
Olabilir canım benim fitil olarak alınca yan etkisi olmuyor pek ağızdan alınınca insanları perişan ediyor genelde %80 lik bir kısmı.

Kızlar dün doktora gittim 8+3 olmuşuz tahmini doğum tarihimizi sordum 9 ay 10 günümüz 12 temmuzda dolarmış 20 hazirandan sonra artık doğumu bekleriz haziran sonu temmuz başı olabilir dedi...

Günaydin canım 🥹bu gece iyi geçti çok şükür midem bulanmadı
Dün gece ilk defa böyle bir şey yaşadım 😳
Ne yiyeceğimi düşünüyorum şimdi sürekli açım
Mutfağa giremiyorum sorun o 🤢
İnşallah biran önce geçer canım benim çok fazla kalmadı bulantım arada gelir gibi oluyo inşallah böyle devam eder

Kızlar size bi sorum olacak. Bu çatlak kremlerini, yağlarını kaçıncı haftadan itibaren kullanmak lazım. Ben 7+2 oldum ama karın cevremde hafif kaşinmalarim var normal mi bilmiyorum

Kızlar dün doktora gittim 8+3 olmuşuz tahmini doğum tarihimizi sordum 9 ay 10 günümüz 12 temmuzda dolarmış 20 hazirandan sonra artık doğumu bekleriz haziran sonu temmuz başı olabilir dedi...
Yaklaşık aynı zamanlara denk geliyo sat a göre benimde 12 temmuz ama bence yine o zamanı beklemez sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Kızlar size bi sorum olacak. Bu çatlak kremlerini, yağlarını kaçıncı haftadan itibaren kullanmak lazım. Ben 7+2 oldum ama karın cevremde hafif kaşinmalarim var normal mi bilmiyorum
Ben oğlumda hiç kullanmadım canım herkesin cildi farklı arkadaşımın ablası öğrendikten sonra kullanmaya başlamış ben hiç gerek duymadım karnımda da çatlak falan olmamıştı ama dediğim gibi herkesin cildi farklı

Kızlar acayip mutluyum 🥰
Doktordan çıktık şimdi. 10 gün önce keseyi görmüştük sadece 10 gün sonra gel kalbini dinleyelim demişti. Binbir evham korkuyla kendimde belirti araya araya gittim. Bizim bebito 1 cm olmuş ya. Kalbi güp güp atıyor. ♥️ Dedim Allah'ım ne büyüksün ya. Doktor daha önce sigara içtiğim için (hamile kalınca hemen bıraktım) asla ağzına bile surmuyorsun, pıhtı oluşumu kadar riskli bişey yok diyip aklımda olmayan sigarayı aklıma soktu sağolsun 😂 ama mucize bu ya. O kadar duygusal oldum ki. Bide kucağımıza alsak neler olur. İnsanlara söylemeye çok çekiniyorum ama sanki buraya yazınca öyle rahatlıyorum ki.
Farklı şehirlerde iyiligimizi isteyen aynı duayı eden kardeslerim var gibi ♥️
Çok mutluyum kısaca.
Hep böyle haberler alalım, hepimiz kucağımıza sag salim alalım inşallah inşallah inşallah ya
Ayy masallah 🥰 ayni durumdayim benim bebişe de 1 cm dedi doktor. Çok değişik bi his. Karnında üzüm kadar bi canlı var ve kalbi atıyor. Rabbimin mucizesi. Allahım isteyen bekleyen herkese kavuşmayı nasip etsin inşallah

Ben oğlumda hiç kullanmadım canım herkesin cildi farklı arkadaşımın ablası öğrendikten sonra kullanmaya başlamış ben hiç gerek duymadım karnımda da çatlak falan olmamıştı ama dediğim gibi herkesin cildi farklı
Evet bazısında çok çatlak oluyomuş bazısında hiç. Benim ilk gebeligim vücudumu da bilmiyorum çok çatalar miyim diye😊başlıcam ama kimisi ilk 3 ay kullanma dedi. Ben de size bi sorayim dedim acaba ilk 3 ay bebeğe zararı var mı diye

Evet bazısında çok çatlak oluyomuş bazısında hiç. Benim ilk gebeligim vücudumu da bilmiyorum çok çatalar miyim diye😊başlıcam ama kimisi ilk 3 ay kullanma dedi. Ben de size bi sorayim dedim acaba ilk 3 ay bebeğe zararı var mı diye
Canım dediğim gibi ben hiç gerek duymadım ilk üç ay zaten karın büyümediği için istersen daha sonra başla acaba diye düşünemezsin hem yinede sen bilirsin benim derim gayet yumuşak ve esnemeye yatkın benn bu gebeliğimdede kullanmayı düşünmüyorum çünkü zaten çatlağım falan olmuyo karnım oğlumda çok fazla büyümenişti bunda nasıl olur bilmiyorum

Canım dediğim gibi ben hiç gerek duymadım ilk üç ay zaten karın büyümediği için istersen daha sonra başla acaba diye düşünemezsin hem yinede sen bilirsin benim derim gayet yumuşak ve esnemeye yatkın benn bu gebeliğimdede kullanmayı düşünmüyorum çünkü zaten çatlağım falan olmuyo karnım oğlumda çok fazla büyümenişti bunda nasıl olur bilmiyorum
Tamam canım saolasin. 3 ay geçsin de ufak ufak başlarım o zaman. Ne güzel senin çatlak olmuyomuş. Galiba genetikmis. Inşallah bende de olmaz çok 😘

Ben çok şükür bulantı 1 2 kere yaşadım 😂eşim diyor kesin kızımız olur 😅bende dedim ne alaka
Tiksinme çok fazla
Hiç alakası yok canım İlk gebeliğim kızdı malesef 33 haftalıkken kaybettim hiç bulantı falan olmadı ikincisi erkekti ondada hiç bulantı olmadı bundada oluyo ama başkalarına göre çok az yani hiç alakası yok

X