2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
11. Hafta ile 14. Hafta arası galiba yapılıyormuş benim haftaya randevum var 11. Haftaya girmiş olacağım bakalım isteyecek mi bilgilendiririm.
Teşekkür ederim. Bende haftaya 11 Olcam ama bu hafta çağırdı neden bilmiyorum. Belki haftaya da kontrol süresi geçmeden ikiliye çağırır beni de. Bulantı ilacı içmeye başladım bulantısı da olmayınca Bi belirtisi kalmadı umarım herşey yolundadır yarın güzel haberlerle çıkarım doktordan

8+3 olduk canım. Kasık ağrılarım oluyor çok.

Hayırlı sonuçlarla gel inşallah canım. Sen perşembe ben de cuma gideceğim. Rabbim sevindirsin.

Cok tesekkur ederim tavsiyen iciniyi geliyosa mutlaka bakıcam

Kızlar merhaba 2 gündür çok zor şeyler yaşıyorum dün akşam yatıyordum kasıklarım çok feci bir ağrı hissettim tuvalete gitmek için kalktığım anda kanamam başladı evde yalnızdım çok korktum eşimi aradım hemen hastaneye gittik hemen serumlar takıldı makattan ve vajinadan fitil verdiler iğne yaptılar

Biraz dinlendim sonra tekrar doktor bebeğin kalp atışlarını dinletti okadar rahatladım ki ama dünden beri kanamam var

Doktor yatacaksın sadece tuvalete gideceksin dedi kaybetme riskim var bebeğimi çok kötüyüm ya

Doktor yatacaksın sadece tuvalete gideceksin dedi kaybetme riskim var bebeğimi çok kötüyüm ya
Ah bu bebisler gelecekler ama nazlı nazlı annelere cektire cektire geliyorlar. Kötüyü dusunme bak Lina2005, gulue'nin hep oldu ama bebekleri sağlıklı seninki de öyle. Bu da böyle zor bir süreç Rabbim yardımcın olsun.

Amin inş güzel haberlerinizi bekliyoruz

Doğrusu senin yaptığın ama ben resmen bütün gün aç geziyorum. Sabah ben de tost yaptım yanına da yumurta haşladım tostu yedim yumurtadan bir lokma yedim bıraktım öğle arasına kadar birşey yemedim en az 4 5 kez çıkardım öğle arası yemekte çok az birşey yedim çorba pilavdan sonra yine eve gelene kadar bir şey yemedim evde de mantı yaptı eşim onu yiyim dedim ama 4 5 lokma yedim bıraktım

Ahhh bu bebekler hep zorluyorlar. Inşallah sağlıkla sende kalacak canım. Peki sana bakacak biri varmı çok zor çünkü bütün gün yatmak ama dayan biraz daha seninle kalırsa ayrılması zor olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…