2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Folydays die vitamin ilacı verdi sagdece
Onu ben 5 aydır kullanıyorum canım düşükten beri ilkinden hiç kesmedimde artık vitamine geçicez dedi regenesis vermişti onun içinde de folik asit var yine 400 lük. Ama omega demir b c vitaminleri hepsi var o yapın içinde sanırım erken Başladı diye ağır geliyordu.

Nasıl denk getirdiniz öyle aynı zmaana biliyor mu peki görümcen senin gebe oldugunu 😁
Yok bilmiyor beni eşimin ailesi uzakta annesi başka görümcem başka yerde oturuyor. Biz ekim ayında yanına gittik görümcemin tamamen plansız kolunu mor görünce eşim sordu 🤣 oda kan vermiştim abi falan dedi.Sonra eşimden gizli bana söyledi kimseye söylemiyoruz yenge diye kritik dönem geçsin istediler bende kimseye söylemedim. 😅

Yok bilmiyor beni eşimin ailesi uzakta annesi başka görümcem başka yerde oturuyor. Biz ekim ayında yanına gittik görümcemin tamamen plansız kolunu mor görünce eşim sordu 🤣 oda kan vermiştim abi falan dedi.Sonra eşimden gizli bana söyledi kimseye söylemiyoruz yenge diye kritik dönem geçsin istediler bende kimseye söylemedim. 😅
Oda bi şok geçirecek dmeek oluyor bu 😂😂😂

Onu ben 5 aydır kullanıyorum canım düşükten beri ilkinden hiç kesmedimde artık vitamine geçicez dedi regenesis vermişti onun içinde de folik asit var yine 400 lük. Ama omega demir b c vitaminleri hepsi var o yapın içinde sanırım erken Başladı diye ağır geliyordu.
Bende şuan birşey anlamadım kan sonuclarim güzel dedi sagdece bunu kullan dedi ne için dedim vitamin dedi sagdece

Kızlar İstanbul Avrupa yakasında devlet hastanesin de muayene olan var mı? Eşlerin de muayeneye alındığı bir devlet hastanesi var mı ? bir sonra ki randevu için yer arıyorum 🐣

🌝 biz de doğumdanbir süre sonra Almanya ya yerleşcez inşallah. 🙏 ondan sordum ilgimi çekti direk 😂 anladım benim normal de de kabızlıpım vardı dahiliye doktoru ilaç kullandırıyordu hamilelikle beraber kesince zorlanmaya başladım probiyotik kullan dedi doktor fayda etmedi şimdi probiyotikli çay içiyorum o biraz iyi geldi bir kaç gündür ama daha da kötü olursam tekrar danışacağım doktoruma o zaman sorarım 🌝
Allah yardımcınız olsun doğmu burda yapsan daha iyi aslında

Demin bir paylaşımda denk geldim anneligine çok şaşırdım kadının ikinci evliliği kocasıyla oğlu anlaşamıyor die çocuğu yatılı vericekmis insan evladını verirmi daha sekiz yaşında adamı evden atarım yine evladımı atmsm annelik bu değil ya 😔😔😔

Demin bir paylaşımda denk geldim anneligine çok şaşırdım kadının ikinci evliliği kocasıyla oğlu anlaşamıyor die çocuğu yatılı vericekmis insan evladını verirmi daha sekiz yaşında adamı evden atarım yine evladımı atmsm annelik bu değil ya 😔😔😔
Anne olmak başka bisey her doguran maalesef olamıyor

Bi de ben çok sık idrar yolu enfeksiyonu oldum evlendigimden beri. Şimdi ondan da korkuyorum. Resmen sıcak su torbasiyla yatıyorum ayaklarım donuyor
İdrar yolu enfeksiyonu bende çok sık yaşıyordum taa ki cranbery diye bir meyve var onun kurusunu bulana dek. Günde 4 5 tane mutlaka yiyorum. Ne tedaviler geçirdim ama bunun kadar iyi geleni yok. Sistit ilaçları bende bulantı yapıyor zaten içmek ayrı bir çileydii. Yemeye başladığımdan beri tekrar yaşamadım inş Bi daha yaşamam. Bi paketini 1 ay yiyorum 45 TL civarı bir fiyatı var. Ayrıca tadı çok güzel. Tavsiye ederim

X