2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İnsan merak ediyor.Ama ben sorun görseler söylerler zaten tarafındayım biraz.Bide baştan ben sadece hamileyim hasta değilim ki telkinine girmek lazım dedi yeni doğum yapmış arkadaşım.
Dedem doğacağı zaman annesi suyunu bile tarlada kendi ısıtmış o zamanlar böyle imkanlarda yoktu 😊 sorun çıkacağı varsa çıkar her şey Allahtan demek lazım gerçektende.
Hasta gibi değil de bana bi tembellik geldi ne yemek yapmak istiyorum ne ev işi 😂 hani ağrı sizidan da değil ama canım yapmak istemiyor. Eşim böyle giderse bu dışarı yemeklerinden batarız diyo haklı da 😂 bi an önce eski düzenime dönmem lazım

İnsan merak ediyor.Ama ben sorun görseler söylerler zaten tarafındayım biraz.Bide baştan ben sadece hamileyim hasta değilim ki telkinine girmek lazım dedi yeni doğum yapmış arkadaşım.
Dedem doğacağı zaman annesi suyunu bile tarlada kendi ısıtmış o zamanlar böyle imkanlarda yoktu 😊 sorun çıkacağı varsa çıkar her şey Allahtan demek lazım gerçektende.
Benim kaynanamda köye gelirsin demişti başta a bende fındık zamanına doğum olur dedim ozman evde doğur dedi bana 🤣🤣🤣 sonra vaz gecti sen hastanede doğur dedi 🤣🤣

Hasta gibi değil de bana bi tembellik geldi ne yemek yapmak istiyorum ne ev işi 😂 hani ağrı sizidan da değil ama canım yapmak istemiyor. Eşim böyle giderse bu dışarı yemeklerinden batarız diyo haklı da 😂 bi an önce eski düzenime dönmem lazım
Donemiyoruz ki malesef bende eşim yapıyor yemeği felan 🤣🤣🤣

Benim düşük tehlikesi var doktor süpürge falan yasak dedi. Dedim eşime artık süpürge sende. Adam eline ilk defa süpürge aldı 😂
🤣🤣🤣🤣 Kullanıyorum valla ben birşey diyince ben gebeyim diyorum gülme kirizine giriyor ver ben taşırım dedi bugün vermem dedim direk yüzüne senin kullanmak bu şekilde güzel dedim geldi öptü gitti bulaşıkları yikadi 🤣🤣🤣

Tembellik bende de var bide kokulardan midem kalkıyor mutfağa girmeden önce atıştırıyorum ben kuru kuru bişeyler.Valla temizlik dediniz ona da el süresim gelmiyor hatta şu an eşim banyoyu süpürüyor kıl tüy var diye makineye çamaşır atmıştım 😅 napim benden dökülmüyor onlar ama Allah razı olsun temizdir kendisi

Canım merhaba. Simsiyah kanama devam ediyor ama azaldı. Zift gibi. İdrarımı yapamıyorum çamur gibi bir şey akıyor. Sabah sağlık ocağına gittim idrar ve kültür tahlili istediler. 1 litre su içmeme rağmen yok idrarımı yapamadım. Çok çok az bir kaç damla anca verdim. Bakalım çıkmazsa sonuç cuma tekrar vereceğim. Kan da aldılar gebelik takibi başladılar. Cuma da kliniğe gideceğim. Korku başladı bende. İnşallah sağlıklıdır. Sen nasılsın?
Canım siyah kan akıyorsa iyi o yoğun kanama alanlarında içerde bekleyen kam varya o akıyor demekki inşallah kanama alanların bitecek kadar azalmıştır bu sayede sende rahatlarsın. İçin rahat eder. Benim kanama alanlarım hala var 3 4 tane ama baya küçükler ama yşnede hala risk gurubundayız var oldukları sürece düşğk riski devam ediyor kaçıncı haftaya geldin sen bende 8. De gidicem kliniğe.

Kızlar size bişey sorcam bana 8. Haftamda regenesis mx. Vitamine başladı doktor geçen acilde doktor ne akla hizmet başlamış 12 Hafta da başlaması lazımdı dedi sizler kaçıncı haftada başladınız?

Tembellik bende de var bide kokulardan midem kalkıyor mutfağa girmeden önce atıştırıyorum ben kuru kuru bişeyler.Valla temizlik dediniz ona da el süresim gelmiyor hatta şu an eşim banyoyu süpürüyor kıl tüy var diye makineye çamaşır atmıştım 😅 napim benden dökülmüyor onlar ama Allah razı olsun temizdir kendisi
Bu hamilelik saç da döküyor 🤣🤣

Benim kaynanamda köye gelirsin demişti başta a bende fındık zamanına doğum olur dedim ozman evde doğur dedi bana 🤣🤣🤣 sonra vaz gecti sen hastanede doğur dedi 🤣🤣
Ben söylemedim daha kaynanama geçen hafta kendi kızının hamile haberini aldı.Şok geçirmesin şimdi üst üste 😅 3 ay dolsun söyleriz diye düşünüyoruz.

Kızlar size bişey sorcam bana 8. Haftamda regenesis mx. Vitamine başladı doktor geçen acilde doktor ne akla hizmet başlamış 12 Hafta da başlaması lazımdı dedi sizler kaçıncı haftada başladınız?
Bana vermedi ilaç

Folydays die vitamin ilacı verdi sagdece

X