2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
11. Hafta ile 14. Hafta arası galiba yapılıyormuş benim haftaya randevum var 11. Haftaya girmiş olacağım bakalım isteyecek mi bilgilendiririm.
Teşekkür ederim. Bende haftaya 11 Olcam ama bu hafta çağırdı neden bilmiyorum. Belki haftaya da kontrol süresi geçmeden ikiliye çağırır beni de. Bulantı ilacı içmeye başladım bulantısı da olmayınca Bi belirtisi kalmadı umarım herşey yolundadır yarın güzel haberlerle çıkarım doktordan 🤲🏻

Canım siyah kan akıyorsa iyi o yoğun kanama alanlarında içerde bekleyen kam varya o akıyor demekki inşallah kanama alanların bitecek kadar azalmıştır bu sayede sende rahatlarsın. İçin rahat eder. Benim kanama alanlarım hala var 3 4 tane ama baya küçükler ama yşnede hala risk gurubundayız var oldukları sürece düşğk riski devam ediyor kaçıncı haftaya geldin sen bende 8. De gidicem kliniğe.
8+3 olduk canım. Kasık ağrılarım oluyor çok.

Canım siyah kan akıyorsa iyi o yoğun kanama alanlarında içerde bekleyen kam varya o akıyor demekki inşallah kanama alanların bitecek kadar azalmıştır bu sayede sende rahatlarsın. İçin rahat eder. Benim kanama alanlarım hala var 3 4 tane ama baya küçükler ama yşnede hala risk gurubundayız var oldukları sürece düşğk riski devam ediyor kaçıncı haftaya geldin sen bende 8. De gidicem kliniğe.
Hayırlı sonuçlarla gel inşallah canım. Sen perşembe ben de cuma gideceğim. Rabbim sevindirsin.

İdrar yolu enfeksiyonu bende çok sık yaşıyordum taa ki cranbery diye bir meyve var onun kurusunu bulana dek. Günde 4 5 tane mutlaka yiyorum. Ne tedaviler geçirdim ama bunun kadar iyi geleni yok. Sistit ilaçları bende bulantı yapıyor zaten içmek ayrı bir çileydii. Yemeye başladığımdan beri tekrar yaşamadım inş Bi daha yaşamam. Bi paketini 1 ay yiyorum 45 TL civarı bir fiyatı var. Ayrıca tadı çok güzel. Tavsiye ederim
Cok tesekkur ederim tavsiyen icin😘iyi geliyosa mutlaka bakıcam

Kızlar merhaba 2 gündür çok zor şeyler yaşıyorum dün akşam yatıyordum kasıklarım çok feci bir ağrı hissettim tuvalete gitmek için kalktığım anda kanamam başladı evde yalnızdım çok korktum eşimi aradım hemen hastaneye gittik hemen serumlar takıldı makattan ve vajinadan fitil verdiler iğne yaptılar

Biraz dinlendim sonra tekrar doktor bebeğin kalp atışlarını dinletti okadar rahatladım ki ama dünden beri kanamam var

Doktor yatacaksın sadece tuvalete gideceksin dedi kaybetme riskim var bebeğimi çok kötüyüm ya😭😭

Doktor yatacaksın sadece tuvalete gideceksin dedi kaybetme riskim var bebeğimi çok kötüyüm ya😭😭
Ah bu bebisler gelecekler ama nazlı nazlı annelere cektire cektire geliyorlar. Kötüyü dusunme bak Lina2005, gulue'nin hep oldu ama bebekleri sağlıklı seninki de öyle. Bu da böyle zor bir süreç Rabbim yardımcın olsun.

Teşekkür ederim. Bende haftaya 11 Olcam ama bu hafta çağırdı neden bilmiyorum. Belki haftaya da kontrol süresi geçmeden ikiliye çağırır beni de. Bulantı ilacı içmeye başladım bulantısı da olmayınca Bi belirtisi kalmadı umarım herşey yolundadır yarın güzel haberlerle çıkarım doktordan 🤲🏻
Amin inş güzel haberlerinizi bekliyoruz

Ben saat başı bişey atıyorum ağzıma sabah tost yaptım yağsız çeyrek ekmekten onun yarısını evden çıkmadan yarısını ise gelince yedim. Mandalina bana iyi geliyor aralarda 2-3 mandalina atıyorum. Öğlen şehriye çorbası vardı kendimi zorlayarak yarısını içtim sonra hepsini çıkarttım 🤦🏼‍♀️ yemekhaneden ekmek almıştım şimdi ara ara ondan 1-2 lokma yiyorum. Aç kalirsam asla dayanamıyorum.
Doğrusu senin yaptığın ama ben resmen bütün gün aç geziyorum. Sabah ben de tost yaptım yanına da yumurta haşladım tostu yedim yumurtadan bir lokma yedim bıraktım öğle arasına kadar birşey yemedim en az 4 5 kez çıkardım öğle arası yemekte çok az birşey yedim çorba pilavdan sonra yine eve gelene kadar bir şey yemedim evde de mantı yaptı eşim onu yiyim dedim ama 4 5 lokma yedim bıraktım

Ahhh bu bebekler hep zorluyorlar. Inşallah sağlıkla sende kalacak canım. Peki sana bakacak biri varmı çok zor çünkü bütün gün yatmak ama dayan biraz daha seninle kalırsa ayrılması zor olur🤲

X