2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Amin. Çok geçmiş olsun. Benim de ilk gebeliğimde kalbi durmuştu. Çok çok üzülüyor insan. Aylarca ağladım rüyalarıma girdi. Rabbim sağlıklısını en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah yaşın daha çok genç Rabbim hayırlısını sağlıklısını versin gönlünce. 🙏
Canım nasıl gidiyor kanamaların iyice azaldı mı gittin mi kontrole tekrar

Ana simdi fark ettim ikinizde aynısının bakalım hanginiz önce doğum yapicak 💕💕
😊en de simdi gordum. Bakalim. sağlıkla gelsin de hepimizin ki. Hamile olmadan önce acaba kızım mi olur oğlum mu diye hep hayal ediyor insan. Hamile kalınca betayı keseyi kalp atımını beklerken içindeki tek dişlek sağlıklı olması oluyor. Şimdi tek sağlıklı olsun diyorum

😊en de simdi gordum. Bakalim. sağlıkla gelsin de hepimizin ki. Hamile olmadan önce acaba kızım mi olur oğlum mu diye hep hayal ediyor insan. Hamile kalınca betayı keseyi kalp atımını beklerken içindeki tek dişlek sağlıklı olması oluyor. Şimdi tek sağlıklı olsun diyorum
Doktorun ilaç verdimi cnm bana sagdece vitamin verdi

Çıkar canım çok iyi oluyor. Bol su içiyorum. Çişini tutma. Bi de iç çamaşırını mümkünse ütüle sık değiş. Bi ara gittim doktor kum dokuyosun dedi o derece kötü oldum. Bobreklerime vurdu. Yeni düzeldim derken hamile kaldım. Dikkat etmeye çalışıyom. Son iki gündür tuhaf bi yanma var. Tahlil vermedim. Biraz daha devam ederse bende kültür vericem
Benim böbreklerde taş var zaten.Su içemiyorum bazen ağzımı acı acı yapıyor 😒
Ay ne güzel ya kusmalarin başladımi cnm
2 hafta önce hafta sonu ormana gittik yürümeye hiç bişeyim yoktu.Yolda bi başladı köy yollarında öğüre öğüre canım çıktı 😢
2 adımda bir durduk rezil olmuşumdur heralde yollarda dağlara bayırlara karşı 🤓
Tövbe ettim yeşillik görmek istemiyorum oysa çok severim.Arabanın sileceklerinden nefret ediyorum onlar ritmik sildikçe içim bayılıyor,
Tvde atlamalı zıplamalı klip sahne göreyim bulantı başlıyor bende.Bi garibim 🤣

Benim böbreklerde taş var zaten.Su içemiyorum bazen ağzımı acı acı yapıyor 😒

2 hafta önce hafta sonu ormana gittik yürümeye hiç bişeyim yoktu.Yolda bi başladı köy yollarında öğüre öğüre canım çıktı 😢
2 adımda bir durduk rezil olmuşumdur heralde yollarda dağlara bayırlara karşı 🤓
Tövbe ettim yeşillik görmek istemiyorum oysa çok severim.Arabanın sileceklerinden nefret ediyorum onlar ritmik sildikçe içim bayılıyor,
Tvde atlamalı zıplamalı klip sahne göreyim bulantı başlıyor bende.Bi garibim 🤣
Benim bulantı iki hafta oldu basliyali sabahlari hele zehir gibi oluyor ağzımın içi

X