2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benlede eşim dalga geçiyor kova göbek die bende göbek değil bebek o diyorum 🤣🤣
Bende bebek diyorum yiyor 😅 yada yemiş gibi davranıyor 🤣 hele geçen gece affedersiniz gaz çıkarmışım utanmıyım diye söylemiyor gece çok gaz sancısı çektim dedim lap diye yapıştırdı söyledi hemen.Napim ayarlarım bozuldu dedim 🥹.Olsun canım ayaklarını üşütme dikkat et dedi 😅

Bende bebek diyorum yiyor 😅 yada yemiş gibi davranıyor 🤣 hele geçen gece affedersiniz gaz çıkarmışım utanmıyım diye söylemiyor gece çok gaz sancısı çektim dedim lap diye yapıştırdı söyledi hemen.Napim ayarlarım bozuldu dedim 🥹.Olsun canım ayaklarını üşütme dikkat et dedi 😅
🤣🤣 Ah bu eşlerimiz yokmu benim üçüncü hamileligim hep aynı dalgada geliyor 🤣

Benim ilk gebeligim. Bi tecrubem de yok. Gaz da olabilir bekleyip görelim 😊
Gaz canım ben ilk hamileligimi 55 le başladım 66 da bitirdim doğumu yaptim 56 ya düştüm ikin cide 56 başladım 68 de bittim 56 ya geri düştüm kendimi bildim bileli ya 55 yada 56 🤣🤣🤣

Bi de ben çok sık idrar yolu enfeksiyonu oldum evlendigimden beri. Şimdi ondan da korkuyorum. Resmen sıcak su torbasiyla yatıyorum ayaklarım donuyor

Kabızlık bende de oldu bu arada kızlar hatta aynı gece hem kabız hem ishal oldum çocuk mübarek şu kadarcık hayatında çeşit çeşit şeyler gördü bi gecede 😅

Bi de ben çok sık idrar yolu enfeksiyonu oldum evlendigimden beri. Şimdi ondan da korkuyorum. Resmen sıcak su torbasiyla yatıyorum ayaklarım donuyor
O bende var şu anda kültür yaptırdım.
Benim de ayaklarım çok üşür her kış olurum kronik oldu bende enfeksiyon.Sıcak su torbası aklıma gelmemişti bende çıkarayım.

Selam. Geçen hafta kalp atışını duyamadığımdan, vajinal ile sadece atan kalbi gördüğümden bahsetmiştim. Geç döllenmedir diye bir haftadır bekledim ve dün sonunda tekrar gittim doktora. Maalesef kalbi durmuş, biz o gün gördükten hemen sonra muhtemelen... İnanılmaz üzüntülü ve bunalımlı bir gün geçirdim dün, sürekli sağlıklı değildi diye kendimi telkin etsem de kabullenmekte çok zorlandım, çünkü tam geçen yıl bu zamanlarda da dış gebelik yaşayıp tüpümü de kaybetmiştim... İki deneme de bu şekilde sonuçlanınca moralim bir hayli düştü ama sağlık olsun diyorum kabulleniyorum ne yapayım. 26 yaşındayım, önümde çok fırsat olucak, acele de etmek istemiyorum ama durum bu... Allahım herkese sağlıklı gebelikler, sağlıklı bebekler nasip etsin...
Amin. Çok geçmiş olsun. Benim de ilk gebeliğimde kalbi durmuştu. Çok çok üzülüyor insan. Aylarca ağladım rüyalarıma girdi. Rabbim sağlıklısını en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah yaşın daha çok genç Rabbim hayırlısını sağlıklısını versin gönlünce. 🙏

O bende var şu anda kültür yaptırdım.
Benim de ayaklarım çok üşür her kış olurum kronik oldu bende enfeksiyon.Sıcak su torbası aklıma gelmemişti bende çıkarayım.
Çıkar canım çok iyi oluyor. Bol su içiyorum. Çişini tutma. Bi de iç çamaşırını mümkünse ütüle sık değiş. Bi ara gittim doktor kum dokuyosun dedi o derece kötü oldum. Bobreklerime vurdu. Yeni düzeldim derken hamile kaldım. Dikkat etmeye çalışıyom. Son iki gündür tuhaf bi yanma var. Tahlil vermedim. Biraz daha devam ederse bende kültür vericem

X