2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhabaa kedilerle alakali..benim de bir minnosim var ev kedisi hic sokak gormedi kuru mama disinda bisey yemiyo doktoruma bunlari soyledim toksoplazma acisindan. 0 ihtimal veriyorum ama aklimizda kalmasin diye test istedi negatif geldi sukur. Bisey yapmam lazim mi diye sordum ekstra olarak biseye gerek yok kurek kullan yinede eldiven kullan yeterli dedi.

T Tuuubii gittim bugün. Her şey yolunda
Yeni bir fotosu da oldu.

Amin canım sağlıcakla dogsunlar insallah valla ben nazardan düğün günümde ölümden döndüm bunu bilir bunu soylerim

Beni de ekler misin
Yaş 35 son adet 16 ekim ilk çocuk insaalah

Cnm benm doktorum 8. Haftamda benden kedi ve köpek hastalığı rubella ve toksoklazma için tahlil istemişti yaptım temiz çıktı çok şükür bir bağışıklığına bakıyorlar birde şuanda üzerinde varmı diye... Benmde evimde iki tane köpeğim var banada çiş ve dışkılarını elleme dediler zaten bu tedaviye gireli eşim üstlendi temizliklerini Allahtan birde sokaktaki kedi köpeklere temas etmemeye çalış evdekilerin aşıları parazitleri takip ediyorsun ama sokaktakilerin bilmiyorsun o yüzden bilmediğim sokaktaki hayvanlara temas etmiyorum...

Köpek hastalığı rubella tahlili kedi hastalığı toksaplazma tahlili ben 8. Haftamda bu hafta yaptım hem bağışıklık hem üzerimde şuanda varmı diye çok şükür temiz çıktı... Temizliğini üstlenme dışardaki hayvanlara temas etme yeterli...

Kızlar hep bu saatlerde midem hem çok bulanıyor hem de karnım çok acıkıyor. Bir öneriniz var mı?

Tabikide 3 sene evde kalmayan çok anne var
Yuvaya veriyorlar çalışmaya gidiyorlar
Bende muhtemelen böyle yapacağım
Mesleğimi çok seviyorum
3 senelik anne zamanı mı benim muhtemelen sadece 2 ay iznim olacak. Hadi 3, 3 buçuk ay olsun, sonra tekrar dönmek zorunda kalcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…