2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım yaklaşık aynı şeyleri yaşayan bir meslektaşın olarak işi bırakmanı tavsiye ediyorum çocuklar da yeni gelen öğretmenlerine bir an evvel aşılmış olurlar. Sen de istirahat edersin gerçekten istirahat etmek çok önemli çok şükür içerdeki kanama alanım azaldı o halde bile doktor yatmaya devam ayaklanmak kanamayı artırır dedi. Kanama duracak ilaçları bırakacağız birkaç gün kanamam olmazsa öyle kalkacaksın dedi. Şöyle düşün öğrencilerinin hakkına girmemek onları yarı yolda bırakmamak için gitmiyorsun ama böyle onlar daha da allak bullak oluyorlar. Tabi diğer taraftan karnımıza düştüğü andan itibaren bize emanet edilmiş de bir can var. Seni asla kırmak üzmek istemem. Fakat sonun da daha çok üzülmekte var

Evet çok zor oluyor ben de bunaldım baya. Gece mahvoluyorum

Yoğurt yayla çorbası kefir gibi şeyler dene canım bir de yağsız gevrek veya etimek yiyorum ben. Meyve yiyebiliyorum. Ha bir de haşlanmış patates

Teşekkür ederim. Doktorumla da görüşeyim kullanırım ya. Bedeni rahata sokacak herseye varım ben

İnanın vizd

Dene canım çok iyi geliyor. Ben üzerine fala yağ koymadan içiyorum. Kabızlık için de kuru erik ve hemen arkasından ılık su tüket müshil etkisi yapıyor
Ben kuru meyveler de tüketemiyprım kabızlık için diyetisyen yasakladı kuru meyveleri valla çok zorluyor beni kabızlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…