2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Arasak olur mu peki sadece yoksa gitmemizi de istiyolar mı

Bilgilerinizi dolduruyorlar herhalde doldurmaları gereken bi form var. Sigara içiyo musun, boy kilo kaç, kaçıncı gebelik gibi bi sürü şey. Benimki gelmemi istedi. Ama hiç gitmeye fırsatın olmuyorsa da bi şekilde hallederler diye düşünüyorum. Bizim açımızdan çok dert değil de Bakanlık onlardan gebe takibi istiyor diye biliyorum ben.
Arasak olur mu peki sadece yoksa gitmemizi de istiyolar mı

Kizlar hiç heyet raporu alanınız oldu mu? İse geldim duramıyorum yatmam lazım midem çok kötü. Böyle ise gelmek istemiyorum

Bende sendikada katibeyim kesinlikle çalışacak durumda değilim
Bugün bulantı başladı ama akşam
Çok kötü oldum
Peki napicaksiniz ben heyet raporu almaya çalışacağım böyle ise gelemiyorum şuan hiçbir yere sığmıyorum yatmam lazım mide bulantısı başka bişey de benzemiyor

Benim doktorum kedimiz var dediğimde sadece dışarı çıkıyor mu diye sordu. Çıkmıyorsa, başka kedilerle muhattap değilse ve aşıları tamsa sıkıntı olmuyor. Bir de hamileliğim konusunda veterinerimizi de bilgilendirdim. Toksoplazma bir iç parazit olduğu için iç parazit aşısını 2 ayda bir değil de 45 günde bir yapalım dedi. Son olarak da kedinizde toksoplazma var mı diye veterinerinize gaita verebilirsiniz, eğer öğrenmek istiyorsanız. Kum temizleme falan eşimde benim de. İnşallah bir sıkıntı olmaz bu önlemlerle diye düşünüyorum.

Sınıf öğretmeniyim canım ya, çok mümkün değil

Ben de mahvolmuş durumdayım eve gidince sızıyorum, hiçbir şey yapacak halim kalmıyor. Dersin 10 dakikası ancak oturabiliyorum maalesef.
Ben de ilkokulda İngilizce öğretmeniyim, pek bir farkımız yok. Çok zorlanıyorum.
Kizlar hiç heyet raporu alanınız oldu mu? İse geldim duramıyorum yatmam lazım midem çok kötü. Böyle ise gelmek istemiyorum
Ben ilk hamileliğimde almıştım. Bittikçe yenisini almıştım, bir sorun olmadı.

Aynen bende tahlil yaptiriyorum sukur temiz ama basindan beri idrar farkli akinti sari.. Yapcak bisey yok galiba boyle gidecek. Yaa bende bayilirim azicikta kirik falan kendime benzetiyorum
Hormonlar çıldırdığı için sürekli her yerimizin verdiği tepki değişiyor, biz de değişimleri takip ederken çıldırıyoruz her şey yolunda mı diye Umarım sağlıklı gebelikler geçirip sağlıklı güzel bebeklerimizi huzurla kucaklarımıza alırız
Yaaa bunlar çok güzel kırıklıklar ama

Ben de influenza olduğumdan beri öksürüyorum 15 günü geçti ve öksürük geçmedi. Azalmıştı dünden beri yine yoğunlaştı çok bunaldım artık. Resmen ciğerim acıyor öksüre öksüre karnım da hep sallanıyor zaten.

Ben bugün aile hekimliğinde hemşireyle görüştüm. 8. Hafta da kadın doğum a gidip kalp atışını, sesini duymayı ve bebeğin kesedeki şeklini gördükten sonra gelip dosya açılacağını söyledi. Hamilelik süresince istenilen çoğu tahlilleri de kendileri tarafından yapılabileceğini söyledi. Özel doktora gitsem de tahlilleri orda yaptırma imkanım varmış

Peki napicaksiniz ben heyet raporu almaya çalışacağım böyle ise gelemiyorum şuan hiçbir yere sığmıyorum yatmam lazım mide bulantısı başka bişey de benzemiyor
Ben doktora gittim bunun için bana rapor verdi iş yeri beni psikolojik anlamda etkileyebilir diye gerçekten de öyle cünkü günde çok konu işliyoruz.
En iyisi sende çalıştığın yere bağlı kendine bir rapor yazdırmaya bak
Geçecek inşallah canım şuan üzüldüm adına ya

Merhaba kızlar, bizde bugün 7+3 de kontrole gittik her şey yolunda çok şükür, tiroid benimde gebelikte yükseldi şuan 50 mg kullanıyorum , bebeğin gelişimi iyi durumda dedi doktorum, Rabbim evlatlarımızı korusun

Canım ben seninle aynıyım bugün 7+3 yarın benim de kontrol var
Alttan mı bakıldı ?
Ben yarın gideceğim de cok merak ettim yine alttan muayene ediliyor mu diye
Amin

Kızlar benim gibi kan alırken bayılan var mı yaartık doktor bayılacağım bilip yatırarak kan alıyor

Hamilelikle ilgili almadım canım ama daha önce ameliyat olduğum için almıştım doktorun veriyosa al bence çünkü bana da çok zor geliyo sabah kalkıp işe gelmek çalışmak işkence gibi sanki yıllardır çalışan ben değilim gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…