2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hmm çok teşekkür ederim canım soracağım doktora o zaman, biraz şanssızlık oldu bende iki kere doktor değiştirdim ondan belki arada kaynamış olabilir
Olabilir canım benim devlette. Gebelik öncesi iki ay önce almıştı tam kan sayımı falan. Gebe kalınca tekrar aldı

Ben sabahtan 2 kere kustum bile yaşu an bulantım bir tık daha iyi ama canımı sıkmaya başladı bu durum

Ayvanin üzerine limon sık öyle yemeyi dene tavsiye ederim

Limonlu zencefil çayı gerçekten çok iyi geliyor bulantıya, ben bu hafta başladım, ayrıca c vitamini içeriyor zencefil gribe de iyi gelir, hemde sıvı almış olursunuz kızlar
Tamam canım deniyim evde vardı grip olunca hep iciyodum inşallah bulantıya da iyi gelir gerçekten teşekkür ederim çok

Kızlar benim tsh 4.61 çıktı kimse bana bir sey demedi ya şimdi icime kurt düştü hem kanamam var üstüne bir de tsh çıktı simdi ya zihinsel olarak bir sorun olursa offf

Oturarak anlatmaya çalış bari canım mümkün olduğunca branşın ne bilmiyorum ama grup çalışması falan filan gibi şeylerle çocukları biraz daha derse dahil etmeye çalış sen kendini bir tık daha dinlendirmeye çalış öğretmen değilim o yüzden ne kadar mümkün bu dediğim bilmiyorum tabi ama elinden geldiğince dinlendir kendini

Ben oturarak anlatmaya çalışıyorum bir süredir, çok yorgunum zaten. Halsizlik mahvediyor beni. Eski enerjimden eser kalmamış. Sizde de öyle mi?

TSH T3 ve T4 e aile hekimi bakar. Eğer farklı bi değer çıkarsa o zaman dahiliyeye gitmen gerekebilir.
Bu arada gebelik bildirimini bizim mi yapmamız gerekiyo onların bizi araması gerekmiyo muydu biz hamile olunca
Onların haberi olmuyor. Öyle bi sistemleri yok. Eğer tahlilleri aile hekiminde yaptırmadıysak tabi. Öyleyse de gözden kaçmış olabilir. Çok profesyonellik beklememek lazım Bizim arayıp haber vermemiz gerekiyor.

Sınıf öğretmeniyim canım ya, çok mümkün değil
Ben oturarak anlatmaya çalışıyorum bir süredir, çok yorgunum zaten. Halsizlik mahvediyor beni. Eski enerjimden eser kalmamış. Sizde de öyle mi?
Ben de mahvolmuş durumdayım eve gidince sızıyorum, hiçbir şey yapacak halim kalmıyor. Dersin 10 dakikası ancak oturabiliyorum maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…