2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Pheebs Pheebs bu arada yatak olayını nasıl düşünüyorsun? Ben havalar serinleyince odaları ayircam ama bebek doğunca kim nereye yatacak bilmiyorum 😁 elimizde su an bi tane park yatak var sadece. Montessori yataklar da çok hantal geliyo ama bilemedim 🙄🙄

Pheebs Pheebs bu arada yatak olayını nasıl düşünüyorsun? Ben havalar serinleyince odaları ayircam ama bebek doğunca kim nereye yatacak bilmiyorum 😁 elimizde su an bi tane park yatak var sadece. Montessori yataklar da çok hantal geliyo ama bilemedim 🙄🙄
Ben odayı ayırdım canım kendi odasında park yatakta yatıyo şuan kızçe gelince anne yanı yatakta yatıcak. Artık oğlanın durumuna göre şekillenicem bende montessori değil de dümdüz 1.5 kişilik yataklar varya onlardan alıp yere atmak niyetim hem kardeş krizi yaşarsak eşimde yanında yatabilir böylece diye düşünüyorum

Kimseyi dinleme anne olarak iç güdün ne diyosa çocuğunun hal hareketi neyse o. Bende anlatırım anlatırım ama benim çocuğumun özelinde konuşurum ancak seninkine uymaz 🤷🏻 sen gözlemle en oluru nasılsa o ama bu uyku tablolarının genellemesi tutuyo genelde yine onları baz al 🙏🏻
Aynen oyle canim bakalin kolaylikla duzelir insallah uykular bizde de🥰❤️‍🔥

Ben odayı ayırdım canım kendi odasında park yatakta yatıyo şuan kızçe gelince anne yanı yatakta yatıcak. Artık oğlanın durumuna göre şekillenicem bende montessori değil de dümdüz 1.5 kişilik yataklar varya onlardan alıp yere atmak niyetim hem kardeş krizi yaşarsak eşimde yanında yatabilir böylece diye düşünüyorum
Ben de yere yatak atayım diye düşündüm de eşim yürür gider öyle dedi bilemedim 😁 montessoride de yürür ama

Masallah canim bizde de kelimeler artti ama birlestirme daha olmadi 🥰🥳
Birleştirme için daha erken bence, kelimeleri olsun yeter zaten her şekilde derdini anlatıyorlar şu sıra. Ne yemek istediğini felan parmağıyla bu bu diye gösterip duruyor artık gerçekten bu kadar büyümüş olmaları her şeyi anlamaları beni şok ediyor 🥹

Birleştirme için daha erken bence, kelimeleri olsun yeter zaten her şekilde derdini anlatıyorlar şu sıra. Ne yemek istediğini felan parmağıyla bu bu diye gösterip duruyor artık gerçekten bu kadar büyümüş olmaları her şeyi anlamaları beni şok ediyor 🥹
Aynennnnn kesinlikleeee birden guncellemelerin hizi artti ve artik gercekten buyuduler islerimiz daha kolaylastiii bizim tek uyku kaldi onu da cozersem baya kolayladim🥰

Emzirerek uyutuyorum ben, bazende eşim ayaklarında sallayarak uyutuyor yani evet destekli uyuyor ama meğersem bunun pek önemi yokmuş. Desteksiz uyutucam diye çocuğu perişan edecektim iyi ki etmemişim 🥰 Gündüz iki uyku yapıyor ilk uykusu 1-1,5 saat sürüyor ikinci uykusu 1 saat sürüyor. Kahvaltıda keçiboynuzu unlu ve tam buğday unlu krep yaptım, içine labne sürdüm. Yanına çeyrek avokado ve tahin pekmez yedirdim. Öğlen için yeşil mercimek + patates + havuç + köfte harcı koyduğum bir köfte yaptım. Akşamüstü gibi meyveli bir şeyler yapıyorum. Akşam kıymalı bezelye yemeği + yoğurtlu fırınlanmış kabak
Canim kacta uyutuyorsun ve kacta uyaniyordu

X