2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Hiç üzülme demekki olacak ha diyince olmasa bile yeter ki sonu güzel olsun canım benim ben artık normal görüyorum bunu belki de biz kendimizi dinlediğimiz için erken farketmesek diğer insanlar gibi farkında olmadan geçirip gideceğiz
İnslalh olur hayrliisiyla cnm ama kendimi dinlemiyorum cnm ya inan belirtiler gözle görülür derecedeydi baya etkiliyordu beni bugün gittim sağlık ocağına doktorlar grevdeymiş yaptıramadim kan testini kaset test aldım evde yaptım cikmadi bişey hayrlisi olsun kimyasal gebelik geçirdim sanırım hayrlisi olsun sağlıklı olsunda vardır bundada bir hayr 🤲

Canim benimde 3.25 çıkmıştı tüm belirtilerim vardı kaşık ağrısı göğüs ağrısı bel ağrısı baş dönmesi koku hassasiyetide okadar emindimki bu sefer oldu galiba dedim ilsikiden sonra yattım 30-40 dakika falan belimin altına yastık koydum ama değer bu şok oldum galiba kimyasal gebelik daha öncede yine bu değerlerde çıktı geçen yazın tansiyonum falan yükseldi ama değer 3.37 falan çıkıyordu bu rakamlar imtihanım sanki yarın sağlık ocağına gidip kan vericem yine ama umudum yok sokturucu icicen gelmezse reglim
Regle yakin beta degeri biraz yukseliyor diye biliyorum buda bizi yanıltıyor. Aslinda her kadin belki de regle yakin kimyasal geciriyor..bu tarz birsey okumustum. En garantisi regl gecmesini beklemek cok kucuk degerlerde. Rabbim insallah hayirli zamanda nasip etsin saglikla sanada🤲

Ben bu kez korkumdan saati saatine bekliyorum 😂😂
İnsan daha bir detaycı oluyor, ben doktora bir sıkıntı yok dimi diye soruyorum kötüyü çağırmaktan vazgeç artık diyor 😂 bilinç altımıza yerleşiyor bazı şeyler artık 🤦🏻‍♀️ Güzel sonuçlar alırsınız inşallah 🙏🏼 Akşama yaz çıkınca sonuçç 🥰

X