2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bexero 3.doz oldu şükür. İlk defa ateş yüksek değil ama kolu şişti huzursuz. Dün calpol verdim yine de gece 2.5 saat aralıksız ağladı. Ne yaptıysak olmadı. Nimerix ve 1.5 yaş aşısı kaldı🥺

Bexero 3.doz oldu şükür. İlk defa ateş yüksek değil ama kolu şişti huzursuz. Dün calpol verdim yine de gece 2.5 saat aralıksız ağladı. Ne yaptıysak olmadı. Nimerix ve 1.5 yaş aşısı kaldı🥺
Bizim bu ay nimerix var 15.ayda da bexore aşılar maşallah ates yapmiyor. Kolu mu şişti asi yeri mi?

Kızlaaar bizim kız emekleyip kendi başına oda dolaşmanın keyfini anlayınca hop arkasına koltuklara tutunup kalkma güncellemesi geldi bir baktım bir iki adım da atar olmuş yan yan ne hızlı oldu herşey 🤣yürümüyor emeklemiyor diye yusuflayan ben şok 🤣🤣
Harika bir haber. Patır patır koşar yakında. Sen de peşinden koşarsın 🤣 bu senin çabanla oldu tebrikler 👏👏

Kızlar bu kitapları bugün Bimden aldım hepsiburada da 10 tl daha ucuz da var ben içeriğini çok beğendim görmeyenler varsa haber vermek istedim yükselen zeka yayınlarının 😇

Eklentiler

• Screenshot_20240216_131819.jpg
    Screenshot_20240216_131819.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 31
2. Çocukta bexero yaptırmayacağım. Tecrübe oldu. Mahvolduk yine. Tam ateş yok az bi huzursuzluk ile geçer derken yine yüksek ateş, sürekli ağlama, iştah yok, uyku yok.

ben 4 aylıkken yaptırdım sorun olmaz 4 saat sonra emzirebilirsin ilk sütü sağıp ben garanti olsun diye süt sağıp öyle yaptırdım işlem yapılana kadarda emzirdim iğneden 6-7 saat sonra ilk sütü sağıp emzirdim

Yaptırılır. İlk sütü sağ at emzirme demişti. 2 aylıkken yaptırdım.
Bebeklerim küvezde hem süt sağıyorum hemde her gün emzirmeye gidiyorum. O zaman şuan yaptırmak saçma mı olur? Ama yaptırmazsam apse olmasından korkuyorum ağrımaya başladı çürüyor da kararsız kaldım

Bebeklerim küvezde hem süt sağıyorum hemde her gün emzirmeye gidiyorum. O zaman şuan yaptırmak saçma mı olur? Ama yaptırmazsam apse olmasından korkuyorum ağrımaya başladı çürüyor da kararsız kaldım
Geçmiş olsun. Saçma olmaz. Daha sonra başa çıkmak zor oluyor. Emzirmeye gittiğin saat belli ise bir kaç saat öncesinde diş için randevu alabilirsin. Hem sağmaya hem de sütün tekrar birikmesi için zamanın olur

Geçmiş olsun. Saçma olmaz. Daha sonra başa çıkmak zor oluyor. Emzirmeye gittiğin saat belli ise bir kaç saat öncesinde diş için randevu alabilirsin. Hem sağmaya hem de sütün tekrar birikmesi için zamanın olur
Teşekkür ederim 🙏🏻 o zaman saat ayarlamadı yapayım ben ona göre gecikmeden gideyim 🙏🏻

2. Çocukta bexero yaptırmayacağım. Tecrübe oldu. Mahvolduk yine. Tam ateş yok az bi huzursuzluk ile geçer derken yine yüksek ateş, sürekli ağlama, iştah yok, uyku yok.
Canim neden yaptırmayacksin benim büyük oğlumun bexsero yok onada yaptıracağım. Allah korusun menenjitin dönüşü yok. Bebekten bebeğe fark ediyor benim oğlumda hiçbir aşıda ateş olmuyor. Belki bebişte de olmaz

Canim neden yaptırmayacksin benim büyük oğlumun bexsero yok onada yaptıracağım. Allah korusun menenjitin dönüşü yok. Bebekten bebeğe fark ediyor benim oğlumda hiçbir aşıda ateş olmuyor. Belki bebişte de olmaz
Çok çektik yahu. Her aşı da 4 gece ateş sürdü, uyku yok huzur yok. Çevremde de soruyorum hep tek aşı 1 yaşından sonra yaptırdık biz diyorlar.

Çok çektik yahu. Her aşı da 4 gece ateş sürdü, uyku yok huzur yok. Çevremde de soruyorum hep tek aşı 1 yaşından sonra yaptırdık biz diyorlar.
Bende dün nimerix yaptırdım sıkıntı olmadı.neyse bebiş sağlıkla doğsun o zaman karar verirsin.
Kaç haftalık oldu cinsiyet belli oldu mu?
Memeyi kesebildiniz mi?

Bende dün nimerix yaptırdım sıkıntı olmadı.neyse bebiş sağlıkla doğsun o zaman karar verirsin.
Kaç haftalık oldu cinsiyet belli oldu mu?
Memeyi kesebildiniz mi?
Nimerix daha az etkiliyor dediler. Hayırlı olsun. 14 haftalık oldu erkek. Memeyi 11.haftada kesmiştim aramıyor şükür. Kanamalar devam ediyor. Zor geçiyor hamilelik belki de o yüzden aşılar dayanılmaz geliyordur

X