2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canim aşıdan ateş bu kadar sürer mi bilemedim.bizimde Çarşamba günü bir yaş aşısı var.15aylik bexero hayrlisi olsun.insallah geçer biran önce
Yılbaşında antibiyotik başladık. Antibiyotik bitince , 4 gün daha bekledim, iyi olunca aşı oldu. Her aşıdan sonra böyle ateşli, huysuz oluyor. Bexero 28 gün sonra yaptıracağım. 8 10 13 aylar bexero. Nimerix 14 teydi erteleceğim sanırım.
Gecmis olsun asidan oldugu kesin mi? Burda asi atesi icin 38i gecmez diyorlar ve ates dusurucu vermiyorlar.
Teşekkür ederim. Hiç Bi yere çıkmadı. Hastalığı yeni atlattı diye misafir de almadık. Her aşıda böyle oluyor. Ateş düşürücü alınca düşüyor, yarın 4. gün yine ateş çıkarsa dr a götüreceğim.

Of of 3 gece oldu bizim de balgamlı burun akıntısı devam. Meme ve su ile besleniyor. Aç karnına antibiyotik kullanıyor, sonra safra ile antibiyotik kusuyor. Sürekli ağlamalı uykulu ve omuzdan inmiyor. Sürekli serum su sıkıyorum çekiyorum. Ciğere inebilir demişti dr. Bu akşam birazcık iyi, çok az kabak yedi, biraz da oyuncaklarla oynadı. Geçecek inşallah 🥴 Dr a gittiniz mi
Gtmez miyiz. Alerjiye yönlendirdi. Alerjik galiba buda ablası gibi rinit olabilir. 😞

Kızlar 1 yaş asimiz var bugün. Nasıl zorluyor mu çok. Burnu akıyor ama doktor alerji gibi duruyor dedi yptir aşıyı iyiyken dedi.

Kızlar 1 yaş asimiz var bugün. Nasıl zorluyor mu çok. Burnu akıyor ama doktor alerji gibi duruyor dedi yptir aşıyı iyiyken dedi.

1yasta kac aşı oluyordu. Ebem aradı yarın olacaktı aşının biri yok Perşembe gel dedi acaba birden fazla mi?
İki kol bir bacak yapılıyor malesef 3 tane ama biz zorlanmadik çok şükür ateş falan olmadı biraz huzursuzluk vardı

3 iğne. Ayaktan olan şişti kabardı. 3 gün ateş sürdü. Calpol ile düşürdüm. 4. Gün de olsa Dr a gidecektim birden kesildi, ayaktaki şişliği de indi.
1yasta kac aşı oluyordu. Ebem aradı yarın olacaktı aşının biri yok Perşembe gel dedi acaba birden fazla mi?
3 iğne, 2 si kol 1 i bacak

Herkese uzun aradan sonra merhaba. Bugün kızımın doğum günü❤ Sizlerin de evlatlarinizin doğum günlerini kutlarım bu vesileyle. Ben hala hamilelik ve bu 1 sene nasıl geçti inanamiyorum. Dün gibi her şey. Çok zorlu bir hamilelik doğum süreci ve bunca uykusuz gece. Düşündüm ve gözlerim dolu dolu oluyor. Çok duygulandım bugün. Paylaşmak istedim.

Herkese uzun aradan sonra merhaba. Bugün kızımın doğum günü❤ Sizlerin de evlatlarinizin doğum günlerini kutlarım bu vesileyle. Ben hala hamilelik ve bu 1 sene nasıl geçti inanamiyorum. Dün gibi her şey. Çok zorlu bir hamilelik doğum süreci ve bunca uykusuz gece. Düşündüm ve gözlerim dolu dolu oluyor. Çok duygulandım bugün. Paylaşmak istedim.
Bebişinizin doğum günü kutlu olsun♥️
Tüm bebekler sağlıklı huzurlu mutlu olsun🤲🏻
Bende bugün benzer duygular içindeydim
Hem zamanın bu kadar çabuk geçişini , ama yaşarken asla öyle olmadığını,hergün bir sonraki günde umut aramayı, anneliğin hem çok zor hem çok güzel olduğunu, bazen çok zorlanıp tükendiğimi ama hep şükrettiğimi düşündüm durdum..
İnsan anne olunca annesini daha iyi anlıyor
Bugünler de geçecek ve biz bu günleri çok özleyeceğiz🌸

Biz daha 1 yaş aşısı yapmadık ya hastane gözetiminde yapılması lazım. Antalyaya gidince yapacaz sağlık ocağı da aramış. Ateş vs yapıyo mu ki

Kızlar merhabalar 1 yaşı 1 hafta geçtik çok şükür. Onbeş gündür pişiğimiz var travazol kullandım geçmedi öneriniz var mı? Bu arada bizim miskin henüz yürümedi
Bepanthol iyi geliyor bize canım geçmiyorsa bir Dr götür alerjiden filan kaynaklanıyor olmasın Allah korusun

Ben de ciğere inmesin diye antibiyotik kullandım 12 günde geçti. Senin yaptığın daha iyi. Bağışıklık gelişiyor. Antibiyotik bunu engelliyor. 1 yaş ateş yapar 6 saatte bir calpol kullan demişti hemşire. Ayağı da iğne etrafı kabardı şiş kırmızı. Herkese etkisi farklı demekki. Sonraki aşı 28 gün sonra menenjit. Eşim bexero 3. Yaptırmayalım yoruldum artık diye isyanlarda 😅
Perşembe bizde menenjit aşısı yaptıracağız ay en zoru şu menenjit cidden bitmedi de yaptır yaptır devam ediyor eşine ben de hak veriyorum 🤣

Ben de uzun süredir yokum hem bebek hem ev hem hayat koşturmacası derken :) merhaba . Okuduğum kadarıyla yeni virüsten bebekler hep hasta hepinize geçmiş olsun

3 iğne. Ayaktan olan şişti kabardı. 3 gün ateş sürdü. Calpol ile düşürdüm. 4. Gün de olsa Dr a gidecektim birden kesildi, ayaktaki şişliği de indi.

3 iğne, 2 si kol 1 i bacak
Bizim üç aşıyı da bacaktan yaptı hemşire 1 buçuk yaşında aşısı var onu artık koldan yapacam dedi sizin neden koldan vurmuş acaba etrafımda bebeği olanlar hep bacaktan yapıldığını söyledi

Bizim üç aşıyı da bacaktan yaptı hemşire 1 buçuk yaşında aşısı var onu artık koldan yapacam dedi sizin neden koldan vurmuş acaba etrafımda bebeği olanlar hep bacaktan yapıldığını söyledi
Bilmiyorum. Burda yazanlar da 2 kol 1 bacak yazıyor genelde. 3 ü bacak sizden duydum ilk defa.

Merhaba kizlar bebegim galiba salgina yakalandi antibiyotik kullaniyruz ama bebegimm çokkk çokkk halsiz bitkin durumda 1.5 saate bir uyuyir oksuruk yik sizde baska hangi ilaclari kullandnizz

X