2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benim kız yeni yıla hasta başladı. Balgamlı öksürük vardı şimdi 39 derece ateş de var. Calpol veriyorum ama uykuda artıyor, eli ayağı da buz gibi oluyor. Zatürre çok sık duyuyorum, inşallah değildir. Acil e gitmek için etkinliklerin azalmasını i bekliyorum. Böyle başladık.2024!
Bizde de var bikac gündür balgamlı öksürük gece ytinca artıyor. Büyük kızım alerjik astım. Buda alerjik mi diye korkuyorum çok beyazlar alerjiye yatkinlar.
Size öksürüğe bişey vermislermiydu

Calpol dusurmeyince dönüşümlü dolven veriliuordu sanırım artik bir yas oldular . üstünü soydun değil mi birde çorabı çıkartmak gerekirmiş
Calpol ve dolven denedim ama boğazında balgam olduğu için yutamadı bir dk geçmeden kustu etkisi olmadı. Çorap giydirmedim ince giydi, elini ayağını yüzünü ıslattım 38.5 düşmeyince acile götürdüm.
Ah ya nazar mi degdi minige cok gecmis olsun :KK43: bugun nasil oldu?
Salgın var sanırım, serum aldı. İçerisinde ateş düşürücü ve antibiyotik vardı gece ateş düştü ama burun akıntısı öksürük balgam devam. Hiç birşey yiyemiyor.
Çok geçmiş olsun, inşallah hemen toparlar 🙏🏻
Amin. Teşekkür ederim.
Bizde de var bikac gündür balgamlı öksürük gece ytinca artıyor. Büyük kızım alerjik astım. Buda alerjik mi diye korkuyorum çok beyazlar alerjiye yatkinlar.
Size öksürüğe bişey vermislermiydu
Dr boğazına bakınca bana da gösterdi kan gibi kıpkırmızı, ciğerlere inebilir dedi. Klasik antibiyotik ve ateş düşürücüler yazdı. Crp 17. Balgamı çıkarabilse rahatlayacak ama atamıyor boğazında takılıyor

Bugün Benim bebe eline verdiğim zeytini Bana yediriyor 😂 sizinkilerde öyle mi ya birde eline ne versem ya yere fırlatıyor yere almaya gidince gülüyor tekrar yere atıyor Bu kız tam şebek dalga geçiyor benimle 😂

Bugün Benim bebe eline verdiğim zeytini Bana yediriyor 😂 sizinkilerde öyle mi ya birde eline ne versem ya yere fırlatıyor yere almaya gidince gülüyor tekrar yere atıyor Bu kız tam şebek dalga geçiyor benimle 😂
Benimki de ne zamandır öyle yerde kırıntı bulsa beni yediriyor. Olmasada bir kendine bir bana veriyor

Hoşgeldin dilek ne zamandır görünmüyorsun. Ya ne güzel kutlamışsınız bizim de 6 ocakta 1 yaşına basacak 🙈 Oğlan nasıl hala kıskançlık yapıyor mu kardeşine karşı.
Şimdiden doğum günü kutlu olsun canım, hoş buldum 🥰 şükür kıskançlığı baya azaldı ama tabi arada yine oluyor ama o ilk zamanlar gitti

Kızlar yine fenalardayix gece uykusu yok aşırı huysuz huzursuz yenidoğandan beter hiç oyalanmiyor yaa sürekli mixmixlik. Üstüne bide burun akıntısı balgamlı öksürük eklndi
Of of 3 gece oldu bizim de balgamlı burun akıntısı devam. Meme ve su ile besleniyor. Aç karnına antibiyotik kullanıyor, sonra safra ile antibiyotik kusuyor. Sürekli ağlamalı uykulu ve omuzdan inmiyor. Sürekli serum su sıkıyorum çekiyorum. Ciğere inebilir demişti dr. Bu akşam birazcık iyi, çok az kabak yedi, biraz da oyuncaklarla oynadı. Geçecek inşallah 🥴 Dr a gittiniz mi

Kizlar ben ogluma hic pismemis elma vermiyordum bogulma riski var diye. Dun ben tuvaletteyken esim kendi yedigi kabuklu elmadan ufak ufak isirtmis. Cikinca gordum hemen verme daha fazla dedim birakti, bir sey olmamis gibiydi. Bes dakika sonra cocuk bogulur gibi oksurmeye basladi, kipkirmizi oldu surati. Hemen sirtina vurdum hizlica, hic cignenmemis ufak bir elma parcasini kusarak cikardi. Normalde ne versek ogurse bile yutar, ilk defa oldu boyle bir sey. Aman elmaya dikkat edin siz de, eline falan hic vermeyin.

Dün doğum günü yaptık, iki hafta önce yaptık ikimizin ailesi yanimizdayken yorucu ama güzeldi
IMG_20240104_080723.jpg

Of of 3 gece oldu bizim de balgamlı burun akıntısı devam. Meme ve su ile besleniyor. Aç karnına antibiyotik kullanıyor, sonra safra ile antibiyotik kusuyor. Sürekli ağlamalı uykulu ve omuzdan inmiyor. Sürekli serum su sıkıyorum çekiyorum. Ciğere inebilir demişti dr. Bu akşam birazcık iyi, çok az kabak yedi, biraz da oyuncaklarla oynadı. Geçecek inşallah 🥴 Dr a gittiniz mi
Çok geçmiş olsun 15 gün önce bizde de vardı sarımsak yağı sürdüm ben ayağına günde 3-4 kez çorap giydirdim burnunu şırınga ile 5ml sıkarak açtım geçti şükür biraz inatçı salgın varmış 🙁

Çok geçmiş olsun 15 gün önce bizde de vardı sarımsak yağı sürdüm ben ayağına günde 3-4 kez çorap giydirdim burnunu şırınga ile 5ml sıkarak açtım geçti şükür biraz inatçı salgın varmış 🙁
Teşekkür ederim. Size de geçmiş olsun. Ben de 5ml sıkıyorum iki burna. Sesi kısık, öksürüyor ama biraz yemeye başladı buna şükür. Sarımsak yağını ben de deneyeyim.

X