2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benim kız 10. Ay başladı yürümeye☺️ ve senin dediğin gibi çok hareketli bi dakka kıçının üstünde oturmuyor
Yürüyünce daha da hareketli olacak yaşam desene🙊😀🤦🏻‍♀️
Benim bebiş birkac adim atiyor şimdilik, iki uyku uyuyor ama önceden 8.30 da uyurdu şimdi 9 u geçiyor uykuya dalamiyor
Tek uykuya geçince 8 de hatta 7.30 da uyumaya başlar dedi doktorumuz
Henüz dayanamıyor akşama kadar ama 15 aylıkken geçmeye başlar dedi belki daha da öncesinde
Bakalım tünelde ışık olacakmı bekliyoruz😃
Ayağa kalkıyor Bi iki adım atıyor ama kendini yavaşça yere bırakıyor korkuyor gibi. Ellerinden tutup yürütmeye de istemiyor kendi haline bıraktım. Bu aralar aşırı bağlı bana gece gündüz emiyor. Tam meme düşkünü olmuş. Yenidoğan bebekliğine döndü sanki 🙄 normal de özgür bir bebek yürümesi lazımdı çoktan ama bilerek yürümek istemiyor
Bizimki de aynı
Elinden tutunca yürümüyor bilmiyor sanki onu
Ama sıralıyor evi geziyor yandan yandan😀
Yurume arkadasiyla kosuyor ayakta tutunmadan bir sure duruyor ama yurumuyor. En az bir ayi daha vardir diye dusunuyorum. Hic durmamasina alistim artik zaten 😅

Ayni gece 9 bucuktan once uyumuyor ama bizim hep boyleydi iki ayliktan beri ayni saatte uyuyor cocuk 😁 tek uykuya dusunce biraz daha erkene gecer insallah
Tek uykuya düşünce erken uyur dedi doktorumuz canım
Az kaldı bizim de güzel günlere kimbilir😄
Kizlar kahvaltida ne veriyosunuz bebislere ya. Ben hep ayni seyleri veriyodum cunku cok secici ama sikildi artik istemiyor 😕
Off bende sanki sürekli aynı şeyleri veriyormuşum gibi hissediyorum
Yumurta avakado ve omlet çeşitleri😃
Bugün sabah bi değişiklik yapıp tarhana çorbası verdim yanında da ceviz katılmış yoğurt😄
Sebze rendeleyip peynirle firinlamak iyi fikirmis deneyecegim. Pankek ben de kesinlikle beceremiyorum yalniz degilsin 😅 en son artik hazir pankek karisimi aldim yarin bi de onu denicem yine olmazsa pes ediyorum 😂
Ya çok iyi fikir bende deneyeyim
Pankeki ben organik gurmemden aldın karışım olarak
Güzel oluyor ama benimki de yemiyor hepsini biz yiyoruz 😀

X