2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Evet sümük gibi bşde rengi yeşil gibi olursa da sıkıntı

Öyle şey düşünme alerji olmasa çoktan anlaşılırdı hiç durmazdı bebek yani
Bugün rota aşısı için sağlık ocağına gittik tarttılar 18 günde 600 gr almış şükür kilo alımı vs iyi ama 9 gündür bu kadar katı diyete ne kan bitti ne mukus nede bez sayısı azaldı, bir de araştırma hastanesinden aldım randevu bide kan alıp baksınlar bari bilmiyorum ki daha ne yapayım, sağlık ocağı doktoruna kalsa direk böyle katı değil sıra sıra yapmaları lazımdı diyor

Sen elinden geleni yapıyorsan yapacak bir şey yok zaten denemişsindir her şeyi dikkatleri dağılıyor karanlık oda falan denediysen demek buraya kadar üzülme
İlk bebeğim ne güzel emerek uyuyordu bu bebeğim öyle değil.. Hep sinirleniyor emmek istemiyor ama savaşıyorum emmesi için.. Annem pes etme alışır dedi hatta memeye daha cok baglanacak dedi meme reddi ayındayız sanırım

Sen elinden geleni yapıyorsan yapacak bir şey yok zaten denemişsindir her şeyi dikkatleri dağılıyor karanlık oda falan denediysen demek buraya kadar üzülme
Denedim canım denedim. Psikolojık olarak da yorgun hissediyorum artık kendimi. İşe de başladım ondan tepki veriyor diye düşünüyorum.
Uykuluyken almıyor mu. 2 gece beni uykulu iken de almadı sonra düzeldi. İnşallah senin de bir an önce düzelir
Karnı doymadan uyumuyor oyle olunca almıyor ama gece emiyor sadece.
Üff benim kızım da emmiyor resmen memeyle kavga ediyor, sinirleniyor emerken
Sinirlenme sonrası tamamen kafayı ittirmek geliyor inşallah olmaz size öyle

2 gündür gece saat başı uyanıyor meme alıyor emmeden kolumda uyuyakalıyor. Tekrar yatırıyorum. Bu da yeni çıktı. Gündüz uyumayan bebem öğleden önce 2 saat öğleden sonra 2.5 ya da 3 saat kesintisiz uyuyor. Gündüz uykuyu iyi aldığı için mi gece saat başı uyanıyor anlamıyorum. Mesela şimdi 3 saattir uyuyor. Gece de böyle derin uyusa keşke. Çok ilginç.

4. Aya girmeye çok az kala başaldı bizim de hala gece uykusu öyle 1 saat dedi mi belki daha önce uyanıp tekrar uyutuyorum

Emmek istememesi reflü veya gazı varsa da olabilir kendini emerken geriye atıyorsa bi mide sorunu vardır

Eğer gündüz kesintisiz 2 saati geçerse bebekler gece uykusuna geçiş yapıyorlar anladığım kadarıyla şu an gece ve gündüz sizin bebekte yer değiştirmiş. Tavsiyem gündüz 2 saat olunca uyandırın

Destekle uyuduğu için zaten zordasın ver uyku eğitimini
Ben ona karar verdim sadece başlayınca ara vermemek gerekiyor ya haftaya 2 doktor bir de kardeşimin nikah işi var onlar geçsin bu yola baş koyacağız hem diyet hem bu uyku sorunu erdimsenin nasıl son durumu

Ben ona karar verdim sadece başlayınca ara vermemek gerekiyor ya haftaya 2 doktor bir de kardeşimin nikah işi var onlar geçsin bu yola baş koyacağız hem diyet hem bu uyku sorunu erdimsenin nasıl son durumu
Doğru 21 gün kesintisiz rahat bi zaman olması gerekiyor . Akşam 9 sabah 8 gece 2 defa beslenmeye kalkıyor . Gündüz de 3 defa 1,5 er saat uyuyor. Onun dışında hala uyurken ağlıyor 10 dk kadar ama daha 21 gğn olmadı tesellim gün içinde uyanıkken hiç ağlamıyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…