2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben kusmuyorum ama midem hep çok fena. Bi de kız hissediyorum bu defa. Bulantı fazlalığı ile kız olma durumunu duymamıştım. İnş doğrudur. Bide kız anneyi cirkinlestirir derler. Ogluma hamileyken yüzüm dumduzdu ve parliyodu🤣 suan sivilceler çıkıp duruyor. Kız bence ya 😁😁🤣
Bende de durumlar karışık nerdeyse hiç belirtim yok sadece memelerim çok hassas ve sol tarafımda hep ince bir sızı var gibi. Sadece 4-8 hafta arası bulantım oldu ama asla öğürtecek kadar değil geçmeyen hafif bir iç karışıklığı tarzı, yüzüm gergin ve ışıl ışıl bunlara bakarsak erkek 😂 ama asla tatlı istemiyorum ekşi ve tuzlu şeyler buna bakarsak da kız çin takvimi de kız diyor. Yüzük testini geçen hafta kuzenimle çürüttüm o iki gün önce kız doğurdu yüzük erkek diyordu 😂

Yok whatsapp grubu açan ve o gruba katılan numaramı özelden attım beni de alın diyen, hadi grup kuralım diyen yani kısacası bu fikri ortaya atan, destekleyen, harekete geçen herkesi banladılar. Zaten yazıyor geçici olarak pasiftir diye. Kaç gün ceza aldılarsa o süre sonuna dek yazamayacaklar siteye. Sonra yazabilirler. Ceza bitince.
Aa anladim canim, keske yaşanmasaydı ama sağlık olsun

3 ay dolunca biten de varmış. Daha uzun süren de. Allah kolaylık versin canım.
Böyle olan herkes için kız doğuracak diye düşünüyorum. öyle kazımışlar beynime işte. Şubat annelerinde bunu yaşayanların kaçı kız doğuracak onu tespit etmek isterdim😊
Canım valla ben 2017de doum yaptm ilk cocugum du 4 ay bulantı yasadım berabattı☺️ Ve sonuç erkek, şimdi de var bulantım ama onunli gibi degil az idare ediyorum, acaba kız mı bu sefer diye bende umutlardaym

Canım valla ben 2017de doum yaptm ilk cocugum du 4 ay bulantı yasadım berabattı☺️ Ve sonuç erkek, şimdi de var bulantım ama onunli gibi degil az idare ediyorum, acaba kız mı bu sefer diye bende umutlardaym
Bende oğlumda çok bulantı yaşadım 3. Ay ile birlikte sonlanmıştı ben o bulantıları çok sanardım ama meğerse hiçbişey değilmiş bu sefer çok kötüyüm zaten kusamamda ben korkarım kusmaktan sürekli öğürüyorum gün içinde akşam bu saatlerde biraz iyiyim bakalım ne olacak cinsiyetimiz

Aslında grubu bi taramak lazım. Mesela erkek doğuracakların ilk 3 ay belirtileri nelerdi? Çoğunluğun dediği gibi kız bebek bekliyorsan hiç rahat etmezsin, erkek bebek bekliyorsan çok rahat geçer durumu var mydı? Üye mesajlarını incelemeli 😄Bu grupta da çoğumuz kusmasız devam ediyoruz hala. Bi öğrensek rahatlasak 🤩
Ben çok fenayım ya gün içinde sürekli öğürme modundayım sadece bu saatlerde iyiyim işte

Bu da tam tersi bir örnek.😇 inşallah gönlüne göre olur.

Kiz oldu ama cinsiyetle alakası yok
Kiz doğuran arkadaşlarım bulantı yasamadi

Benim etrafımdakiler de tutturdu rahat geçiyor kesin erkek diye. Anlatamıyorum. Özellikle de bir arkadaşım ısrar ediyor kesin erkek ben kız doğurdum mahvoldum diyor. Kız olmasını çok isterim ben de. Bu arada annem hariç kız doğuran herkes çok zor bir hamilelik geçirdiğini ve çok bulantı yaşadıklarını söyledi. Bazısına da bizzat şahit oldum. Hepimiz gördüğümüz örneklere göre yorum yapıyoruz ama doğru değil tabi.

Neden kimse erkek istemiyor neden 🤣🤣
Bende taraf tutmuyorum ya bi oğlum buda erkek olursa ikisi iyi anlaşır iyi olur diyorum o yönden erkek de olsun diyorum ama kızlarda çok tatlı şirin oluyor etekleri saçları tokaları o yüzden kızda olsun diyorum ikiside olur ya yeterki sağlıklı olsun hepimizin minnoşları inşAllah 🤗

Bende taraf tutmuyorum ya bi oğlum buda erkek olursa ikisi iyi anlaşır iyi olur diyorum o yönden erkek de olsun diyorum ama kızlarda çok tatlı şirin oluyor etekleri saçları tokaları o yüzden kızda olsun diyorum ikiside olur ya yeterki sağlıklı olsun hepimizin minnoşları inşAllah 🤗
İnşallah hıc cinsiyet dileğim yok benim sadece saglikla kucağıma alayım yeter ya hic hevesim yok İnşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versinc🥰🥰

3 ay dolunca biten de varmış. Daha uzun süren de. Allah kolaylık versin canım.
Böyle olan herkes için kız doğuracak diye düşünüyorum. öyle kazımışlar beynime işte. Şubat annelerinde bunu yaşayanların kaçı kız doğuracak onu tespit etmek isterdim😊
Hiç belli olmuyor canim ben ilk oğlumda ilk 4 Ay kusma mide bulantısından mahvoldum 6 7 kilo vermiştim 2. Oğlumda çok rahattım bi kaç kez bulantim olmuştu hatta dedim bu hamileleigim çok farklı kesin cinsiyette farklı oda erkek bunda da baya bulantim oldu ama ilk kadar mahvetmedi yada bu sefer ilaç ise yaradı bilmiyorum prilam kurtarıcım oldu :) o yüzden hicbiseye yoramiyorum artık:)

Kızlar carsamba tam 12.hafta oluyor ve detaylı ultrason var. Sizce doktor Cinsiyet tahmini yapar mi? İlk gebeligimde 11.haftada olmuştu ve sonraki randevu yani 15.haftada ogrenmistik😯 bunu da o kadar bekler miyiz acaba ya. İnş 12.haftada bir tahmin duyarız doktorumuzdan🤔😊
12 haftalık öğrenenler var sende öğrenirsin ins canım :KK36:

Biz de hep kiz dedik, ters köşe yaptı, instagramda bi sayfada baktirdim, çin hariç herkes kiz dedi bende baya kiz diye kendimi sartladim rüyamda kiz bebek hediyesi geliyordu mesela ama sanirim bilincaltiymis🤔
Amanınnn🤣 Ya benim 1 oglum var. Tabiki evlat her zaman sagliklisi ve hayırlısı ama bir de kızım olsun isterdim. Neyse artik eşim ve 2 oğlumla birlikte kaderimde 3 adamla yaşamak varsa ona da şükür 😁😁 sağlıklı olsunlar da 🥰

X