2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İşte bende öyle olmadı 6+2’de yeni oluşmaya başlamış dedi. Geç döllenme olacak bi şey de yok bence ilişki tarihlerini ve spermin en çok 3 gün vücutta yaşadığını düşünürsek İnşallah ben de hayırlı haberler alırım sizin gibi

Yaa kızlar. Aranızda sarı akıntı yaşayan var mı
Ben her gün oluyo canım. İlk haftalar idrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı, ilaç kullandım enfeksiyon geçti. O zaman hatta yeşilimsi oluyodu akıntı.
Şimdi son kontrolümde sordum doktora, sarı akıntım var her gün bi sorun olur mu dedim. Yanma, kaşıntı, kötü koku yoksa sorun değil gebelikte akıntı çok olur. Şeffaf, beyaz ve sarı normal karşılıyoruz dedi

Merhaba bendede 3 gün geç döllenme olmuş dedi doktor bu yüzden kalp atışlarını 8. Haftada duydukk

İnşallah canım pazartesi görücez inşallah beklemedeyiz şuan
Evet arkadaşlar kalp atışını gördük rahatladım yalnız bir düşüğüm var diye kan sulandırıcı iğne ve ayrı bir vitamin verdi heerşey yolunda kalp atışları felan gayet iyi

Eklentiler

• 7E8AD59B-2C57-4E1A-9D39-3F01A9A66057.jpeg
    181 KB · Görüntüleme: 42
Yaa canım çok teşekkür ederim detaylı yazdığın için Düzce'deyim ve maalesef burası doktorlar imkanlar bakımından kısıtlı.. Bir doktorum vardı o da şehir değişikliği nedeni ile gitti. Şimdi Bolu'da iyi bir doktor buldum, 2 hafta sonra ona gideceğim ona da soracağım. İnşallah yukarı çıkar ilerledikçe. Çok sağol cevabın için

Ay çok sevindim. Harika sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım Doğumun tahminen ne zaman olacakmış peki
Amin insallah kuzumm. Henuz dr a gitmedim surekli iletisim halindeyiz ama bu haftaici nasipse keseyi gormek icin gidicez. En sonki Adetim 5 agustos tu. Netteki hesaplara gore 11 mayis civari gelecek gibi duruyor insallahh

Gitme dayan desem duracak mısın herşey yolunda dediyse doktorun bekle 24 kadar o zaman14 haftalık oluyor değil mi? Ben olsam gitmezdim sorun yoksa. Gittikçe insanın daha fazla gidesi geliyor doktora anne kalbi işte merak ediyorsun bebeğin durumunu. Benim işte gelişimi 1 hafta kadar geriden geliyor onun için bu hafta tekrar gitmem gerekiyor. Sonra de soracam ne zaman gel derse ona göre gideceğim. Özele de para dayanmıyor valla. Bazı hastaneler 900-1000 tl

Olsun demek ki bebegin de yemeye ihtiyaci var annesii sen yine de saglikli yiyeceklerden aciktikca ye bir sey olmaz

ay demeeeeee benim ilk resimde sağ tarafa tünemiş kuş gibi

Yarın güzel haberlişerle geliceksin inşallah canım

ay demeeeeee benim ilk resimde sağ tarafa tünemiş kuş gibi
Valla benim oğlumda tuttu Ramzi :) onda 6+1 de kalp atışını duymuşum ve tam sola yapışğk duruyo, bunda ise 6+0 da duyduk kalbi ve tam kesenin sağına yapışık bakalım sağlıkla gelsinler öğrencez yakında :)

Çok geçmiş olsun. Aslında çok şey bilmek te iyi değil bence iyi bir doktor herşeyini kontrol ederse sıkıntısız geçer hamilelik süreci. Hatta sorun olsa bile doktor kendi önerisini anlatır ve doktoruna güveniyorsan herşey yoluna girer. Anadolu yakasında hangi hastanede doktorun. Ve isim soyisim alsam ben de bana yakın bir yerden iyi bir doktor arayışındayım.

Yiaa inşallah Allah gönlüne göre versin canım. Bakarsın bu da tutar.

Aynen bebek ileride büyüyecek kendine şimdiden rahat yatmak için yer ayarlıyordur. Eşime diyorum sürekli neden gitmiyor bu göbeğim diye. Normal diye hamilesin artık kabul et diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…