2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bana da çok saçma geldi cnm benim de boy 170. 74 kiloyum 10. haftada yaptırıcam. Uydurmuş sanki az
Ne bileyim canım belki de garanti olsun testin sonucu diye dedi ama kilom aşırı değil ya aynada görüyorum kendimi boyum olduğu için çok şey durmuyorum

Kızlar prosgestan iğneyi her gün mü vuruyorsunuz?
Ben progestan dex 25 mg göbekten sabah akşam yapıyorum kendime..daha önce progestan kullanmıştım her gün kalcadan yaptırmıştım..progestan dex daha pahalı sigorta ödemiyor ama daha konforlu..bu sefer bunu yaptık

Onu sormadim ama normal demek ki yoksa illa birsey söylerdi. Ama şöyle bir durum vsr ayni seyi ben mide bulantisi icin ilac verdiklerinde söylemiştim mesela ve parol icin kullanmak istemiyorum demiştim ikisindede ayri ayri doktora 2 doktorda bana dediki basta sen iyi olcaksin ki bebeğin iyi olsun o yüzden bende hep böyle ilac konusu olduğunda kendimi bunu hatirlatiyorum
Haklılar muhakkak ama benimki anlık durum yaşam kalitemi etkilemiyorsa kafama da takılacak düzeyde değilse rahatsızlığım ilaçlara yönelmiyorum. İlaçlar ciddi anlamda beni rahatsız ediyor çünkü

X