2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İdrar sonucum cikmis benimde bakteri ve epitel 11 cikmis buyuk ihtimal idrar yolu enfeksiyonu benimde

Çarşambaya bi şey kalmamış canım sabret az daha. O gün hayırlısıyla görürsün bebişini

ay şu ramziyi bende resim alayım ay sonu banada bakalım göstermezse cinsiyetiiiii
Ramzi 6-7. haftadaki resimlerde doğru çıkıyo canım, çünkü o zaman ilk tutunduğu yerde oluyo hareketsiz oluyo. 8-9 haftalarda hareket başlıyo ve bebek yerini değiştirebiliyo, kendini kaydırabiliyo. İlk yerleşim yeri kesenin sağındaysa kız, solundaysa erkek diyo Ramzi :)

Biraz ortada ama sola yakın gibi, erkek bence canım

Canım sen buna da yorum yapmış mıydın? Bu daha eski görüntü 6 haftalıktı sanırım. Daha önce paylaşmıştım.
Buna göre kız değil mi? Az önce attığım da 7+4 görüntüsü işte. içime doğan erkek hep. O ayrı konu. Ne gelse çok sevinirim. İlk çocuğum sonuçta. Bu da karından. Hiç vajinal bakılmadı bana.

Canım senin de mi geriden geldi?7.haftada duyamadın mı yani sen de? Burda bazı arkadaşlar maşallah 6’da falan duymuşlar genel olarak. Bende daha tık yok

Ay buna göre de kız bilemedim canım. 6-7 haftalarda Ramzi doğru çıkıyomuş ama ikisi de farklı konumda o yüzden ne desem bilemedim

Ay sorma canım ya aynı zamanlar işte bu hafta içi tatile gideceğim doktoruma yazdım dün dayanamadım ‘gitmeden bir kontrol etsek de kafam rahat gitsem’ diye tamam dedi öğleden sonra gideceğim
Ay iyi yaptın canım valla gitmenin kimseye zararı yok ama en azından içimiz rahatlıyor. Ne dedi doktor haberler iyidir inşallhhh

Canım senin de mi geriden geldi?7.haftada duyamadın mı yani sen de? Burda bazı arkadaşlar maşallah 6’da falan duymuşlar genel olarak. Bende daha tık yok
Benimki geriden gelmiyor. Sat ile uyumlu. Gebelik Uygulaması ile de aynı gösteriyor ultrason.
Bana kalp atışlarının başladığını söylemişti zaten öncesinde. Ama dinletmeyi 7+4’te yaptı. sen de dinlersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…