2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Vardı kuzum ilk kasık ağrısı ile başladı , idrar yaparken yanmam hiç olmadı benim canım antibiyotik kullanmadığım için ilerlemiş benim böreklerime vurdu en son cuma günü dayanmadım acile gittim parol taktılar ağrım geçmedi sonra gebe olduğum için yatırdılar
İdrar sonucum cikmis benimde bakteri ve epitel 11 cikmis buyuk ihtimal idrar yolu enfeksiyonu benimde

784356B5-269C-454E-A170-384B69A0F5F2.jpeg

Sizce buna göre cinsiyeti nedir? Ben çözemedim. Enteresan bir görüntü gibi. Karından baktı dr.

Kızlar 30 ağustosta gittiğimde 6+2'ydi daha bebek yeni oluşmaya başlamış dedi doktor. Haftaya kalp atışı için gel dedi. Çarşamba 7+3 olucam. Gittiğimde eğer sağlıklıysa artık görmem lazım değil mi? Tutamıyorum kendimi ya. Günler geçmiyor :KK43:
Çarşambaya bi şey kalmamış canım sabret az daha. O gün hayırlısıyla görürsün bebişini ❤️

ay şu ramziyi bende resim alayım ay sonu banada bakalım göstermezse cinsiyetiiiii
Ramzi 6-7. haftadaki resimlerde doğru çıkıyo canım, çünkü o zaman ilk tutunduğu yerde oluyo hareketsiz oluyo. 8-9 haftalarda hareket başlıyo ve bebek yerini değiştirebiliyo, kendini kaydırabiliyo. İlk yerleşim yeri kesenin sağındaysa kız, solundaysa erkek diyo Ramzi :)

Biraz ortada ama sola yakın gibi, erkek bence canım 😍
01BFEBCC-396B-4244-AAA8-230A791B177B.jpeg

Canım sen buna da yorum yapmış mıydın? Bu daha eski görüntü 6 haftalıktı sanırım. Daha önce paylaşmıştım.
Buna göre kız değil mi? Az önce attığım da 7+4 görüntüsü işte. 😇 içime doğan erkek hep. O ayrı konu. Ne gelse çok sevinirim. İlk çocuğum sonuçta. Bu da karından. Hiç vajinal bakılmadı bana.

Bana da dr aynı yorumu yapmıştı. Daha bebek bile değil ki diyordu.
7+4’te güm güm kalp atışlarını dinledim🥰
Dr da artık bebeğin boyu şu diye konuşmaya başladı. Yani endişelenmene hiç gerek yok.😇
Canım senin de mi geriden geldi?7.haftada duyamadın mı yani sen de? Burda bazı arkadaşlar maşallah 6’da falan duymuşlar genel olarak. Bende daha tık yok 🫣

Eki Görüntüle 3125121

Canım sen buna da yorum yapmış mıydın? Bu daha eski görüntü 6 haftalıktı sanırım. Daha önce paylaşmıştım.
Buna göre kız değil mi? Az önce attığım da 7+4 görüntüsü işte. 😇 içime doğan erkek hep. O ayrı konu. Ne gelse çok sevinirim. İlk çocuğum sonuçta. Bu da karından. Hiç vajinal bakılmadı bana.
Ay buna göre de kız 🙈 bilemedim canım. 6-7 haftalarda Ramzi doğru çıkıyomuş ama ikisi de farklı konumda o yüzden ne desem bilemedim 😁

Ay sorma canım ya aynı zamanlar işte bu hafta içi tatile gideceğim doktoruma yazdım dün dayanamadım ‘gitmeden bir kontrol etsek de kafam rahat gitsem’ diye tamam dedi öğleden sonra gideceğim🙈
Ay iyi yaptın canım valla gitmenin kimseye zararı yok ama en azından içimiz rahatlıyor. Ne dedi doktor haberler iyidir inşallhhh 🥰

Canım senin de mi geriden geldi?7.haftada duyamadın mı yani sen de? Burda bazı arkadaşlar maşallah 6’da falan duymuşlar genel olarak. Bende daha tık yok 🫣
Benimki geriden gelmiyor. Sat ile uyumlu. Gebelik Uygulaması ile de aynı gösteriyor ultrason.
Bana kalp atışlarının başladığını söylemişti zaten öncesinde. Ama dinletmeyi 7+4’te yaptı. 😇 sen de dinlersin.

X