2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
ah canım ya bulantının her türlüsünü yaşıyosun içimizde en ağır geçirenlerdensin sanırım, umarım en yakın zamnda biter, ben de var ama öğledn sonraları normalleşiyorum şükür
Benim sabahları oluyor bazen istifra ediyorum bazen etmiyorum bazen akşamları oluyor anlamadım valla

İzmir tinaztepe hastanesi. 4 bin TL çok iyi mi diyorsunuz yani o zaman disarida daha mı pahalı. Ben araştırmadim hiç canim

Kızlarr kilo almaya başladınız mı? Durumlar nasıl?
Ben diyetisyenle kilo vermeye başladım. Doktora da sordum ilk aylarda 4-5 kilo verebilirsin diyetisyen gözetiminde dedi. Daha bu hafta başladım 1 kilo gitti bile. Başlangıç kilo yüksek 83 biraz da mecburiyetten. Siz aldınız mı? İştah durumun nasıl?

500 gr geliyo gidiyo anlamadım ödem galiba iştah normaldeki gibi yiyorum bi kaç gündür bulantı değil de böyle değişik bir şey var yemek istemiyorum çok kapandı biraz galiba iştahım

nasıl besleniyorsunuz? ben de diyetisyenle devam ediyorum ama arada kaçamaklarım oluyor, +300 gram gelip gidiyor şimdilik ekstradan kilo veremedim ama vermem lazım

Süpermiş valla nasıl beslenme uyguluyor Peki neler yiyosun ben kendim bişe hazırlayınca iştahım olmuyo ya

Kızlarr kontrolden çıktım. Çok şükür bebişimi gördüm, çok mutluyum günlerdir iyi mi diye hep içim içimi yiyodu. 8+3 günlük çıktı, son gidişimize göre 3 gün öne gitmiş, satı yavaş yavaş yakalıycak gibi duruyo dedi.

Bu arada herkese yazamadım, mide bulantısı yaşayan arkadaşlarım geçmiş olsun

Gözün aydın canım maşallah

Merhaba ,
Çamlıca medipol hastanesinde Zeynep Elmalı ya giden var mı ? Hastane yada dr. hakkında görüşlerinizi bekliyorum :)

nasıl besleniyorsunuz? ben de diyetisyenle devam ediyorum ama arada kaçamaklarım oluyor, +300 gram gelip gidiyor şimdilik ekstradan kilo veremedim ama vermem lazım
2 ana öğün 4-5 ara öğün şeklinde
Yani güzel bol yeşillikli yumurtalı cevizli kahvaltı, ara öğünlerde de yoğurt+salatalık veya meyve kefir akşam yemekleri proteuin + salata veya çorba yoğurt kuru baklagilli salata. Tok tutuyor hiç acıkmıyorum. Ekmek makarna pilav yok. Sadece kahvaltıda bir dilim esmer ekmek. Bol bol su 3 lt ve artı haftada 3-4 gün 10 bin adım yürüyüş.

Bulantı artmasına neden sevindiniz acaba iyi bir şey mi? Benim bulantım yok hiç arada kafama takılmıyor değil niye yok diye
Malesef 2021'den beri 2 kez kürtaj olmak zorunda kaldım. Bu gebeliğimde ilk defa 9. haftaya geldim. O yüzden belirtli kaybolması durumları beni endişelendiriyor. Bu benle ilgili bir durum, normalde olup olmaması bir gösterge değil. Bazen kaybolup geri geldiği oluyor, bazen hiç olmayabiliyormuş. Lütfen benim takıntım sizi endişelendirmesin <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…