2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
arkadaşlar tekstile zamlar gelecek diye söyleniyor, kıyafet vs alan var mı? yani ben kendimi iyice kaptırmak da istemiyorum Allah korusun olumsuz bir durum olursa diye. siz ne zaman almayı düşünüyorsunuz?
Ben 6. Aydan sonra almayı düşünüyorum şubat ayında ebebek.te indirimler oluyor o zaman ordan bile halledebilirsin canım

Kızlar cok afedersiniz ama bu sabah yine istifra ile uyandım ama çok özür dileyerek söylüyorum çok acı ve sapsari kustum devamlı bu neydi ya🥺🥺

Ben hala sağlık ocağına gitmedim. Nüfus müdürlüğüne gidip değiştirmem lazım zaten adresimi. Onu bile yapmadım. Sadece medicanaya devam ediyorum.
8+1 oldum bugün. Banu Çiftçi’nin uygulaması ile ultrason aynı gösteriyor.
Mide bulantım yok şükürler olsun.
Dün bel ağrısı ve halsizlik yaşadım çok.
Uzandım genel olarak. Bugün ağrım yok.
Göğüslerim çok büyüdü. Silikonlu gibi duruyor. 😄 Çok güzel oldu. Yakında iç çamaşırlarım küçük gelecek ki bazıları sıkıyor ve giyemiyorum zaten.
En başından beri gitmeyen bi karnım var. O da hala orda. Cildim hamilelikten beri yumuşacık.
Ama bazen burnum tıkanıyor bu da normalmiş gebelikte. Bunun için burun içine susam yağı sürülmesini öneriyorlar yatmadan önce. Solunumu rahatlatması için. Bir de bebekler ve çocuklar konusunda ekstra hassasım ve bazen onlarla ilgili videolar izleyince ağlıyorum. 😄 Duygusallıklarım var. Şimdilik böyle.
Kuzum bi yerlere gitmene gerek adres değişikliği vs hepsni e devletten yapabilirsin bende daha gitmedim saglık ocağına benimde hala kartalda gözüküyor çekmeköye almam lazım e devletten direk yapıcam

Kızlar 9+4. günüm mide bulantım kalmadı umarım böyle devam eder aşermeler başladı hatta erken mi bilmiyorum dün gece ekşi elma diye uyandım 😂 yedim ancak rahatladım şimdi de turşu suyu ve dondurma istiyorum 😂😂😂 siz de var mı gelişmeler

Kızlar cok afedersiniz ama bu sabah yine istifra ile uyandım ama çok özür dileyerek söylüyorum çok acı ve sapsari kustum devamlı bu neydi ya🥺🥺
canım ablamlar annem hep der, hamileyken sarı safra cıkınca rahatlardık öğürmem geçerdi diye, yani miden boşken öğürdüysek midenin içindeki son safra kalıyo o cıkıyor muhtemeln, bence korkmana gerek yok

canım ablamlar annem hep der, hamileyken sarı safra cıkınca rahatlardık öğürmem geçerdi diye, yani miden boşken öğürdüysek midenin içindeki son safra kalıyo o cıkıyor muhtemeln, bence korkmana gerek yok
Ha öyleyse tamam o kadar iğrenç bir şeydi ki daha önce yaşamamıştım ama rahatladim baya

Ha öyleyse tamam o kadar iğrenç bir şeydi ki daha önce yaşamamıştım ama rahatladim baya
ah canım ya bulantının her türlüsünü yaşıyosun içimizde en ağır geçirenlerdensin sanırım, umarım en yakın zamnda biter, ben de var ama öğledn sonraları normalleşiyorum şükür

Yemekten önce mi içiliyor ben bugün aldım. Ama şimdi akşam yemeğini yedim unuttum içmeyi. Artık 9 gibi içeyim bakalım etki edecek mi bende.
Aç karnına diye yazıyor prospektüste ama midem çalkalanınca aç tok farketmeksizin içiyorum
İnşallah etki eder. Etki etmediği durumlarda zofer veriliyormuş ama zofer in prospektüsü beni çok korkuttu açıkçası

Kızlaaar az evvel aile hekimliğine iğnelerimi yazdırmaya gittim. Bana 12.haftada tarama yaptırmana gerek yok dedi . 18 haftadan sonra testleri yaptırırsın dedi . siz bu konuda ne düşünüosunuz ? Ayrıca pıt pıt bişiler hissettiğimi söyledim arada seyirir çok nadir hisseder hamişler bu zamanda dedi . :21::21:
Bana da hamile kadınların kan akışı hızlanıyor onu hissediyorsun demişti. İlk hamilelikse 20 haftadan sonra eğer 2.3. hamilelik ise 15 haftadan hissedilebiliyormuş. İkili üçlü test taraması mı sizin dediğiniz?

Aç karnına diye yazıyor prospektüste ama midem çalkalanınca aç tok farketmeksizin içiyorum
İnşallah etki eder. Etki etmediği durumlarda zofer veriliyormuş ama zofer in prospektüsü beni çok korkuttu açıkçası
Ben dün akşam içtim yatmadan önce. Bugün çok şükür öğürmedim baya faydası varmış prilamın. Bir de 2 tane yazmış dr ama ben 1 içip deneyeceğim.

Ben hala sağlık ocağına gitmedim. Nüfus müdürlüğüne gidip değiştirmem lazım zaten adresimi. Onu bile yapmadım. Sadece medicanaya devam ediyorum.
8+1 oldum bugün. Banu Çiftçi’nin uygulaması ile ultrason aynı gösteriyor.
Mide bulantım yok şükürler olsun.
Dün bel ağrısı ve halsizlik yaşadım çok.
Uzandım genel olarak. Bugün ağrım yok.
Göğüslerim çok büyüdü. Silikonlu gibi duruyor. 😄 Çok güzel oldu. Yakında iç çamaşırlarım küçük gelecek ki bazıları sıkıyor ve giyemiyorum zaten.
En başından beri gitmeyen bi karnım var. O da hala orda. Cildim hamilelikten beri yumuşacık.
Ama bazen burnum tıkanıyor bu da normalmiş gebelikte. Bunun için burun içine susam yağı sürülmesini öneriyorlar yatmadan önce. Solunumu rahatlatması için. Bir de bebekler ve çocuklar konusunda ekstra hassasım ve bazen onlarla ilgili videolar izleyince ağlıyorum. 😄 Duygusallıklarım var. Şimdilik böyle.
Yiaaa ben size şöyle diyeyim bir insta sayfası açmıştım öylesine bir bebek videosu paylaştım ve milyonlarca izlendi sonra onu büyüttüm devam ettim paylaşımlara. Son aylarda video bulacağım diye saatlerce bebek videosu izlerdim. Eşim de diyor ki bebeklere için gitti ondan hamile kaldın. Ben bakarken kalbim pırpır atıyordu.seni çok iyi anlıyorum 😄 medicana neredekine gidiyorsun? Benim de özelden bir dr bulmam lazım. Ve ücretleri nasıl oranın? Medipola gittim de geçen gün karşıda ve çok uzun sürüyor yol. Gidip gelene kadar midem dışıma çıktı toplu taşımada.

Aslında ben de 8+1 olacaktım aynıydık ama bşr hafta geriden geliyormuş benimki😍belki sonradan tarihi yakalarım.

X