2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Aynen ben de aynı düşünüyorum, hiç anlayamazdım cahilce çocuk yapanları. Ama imkanı olan ve gerçekten iyi bakabilecekler doğursun 2-3 tane. Geniş aile aile olmak güzel olur

bi de bu insanlar seni beğenmez sana akıl verir
yap kız işte bi tane neyi bekliyosun, doğur bi tane kocana çocuk vs diye beni gaza getirmeye çalışmaz mıydı hepten çocuk isteğim yok olurdu
neyse bu konulara hiç girmeyim kızan alınan falan olur olmasın
özetle dediğin gibi maddi ve manevi gücü yetecek olanlar çoğalsın

yaa ben 41 haftayı geçiyordu doğum yaptım oğluşum sapsarı tüysüz geldi demek ondan :) işin esprisi ya rabbim herşeyi bilerek veriyor pürüpak geliyolar

bu konuda bende bilgi almak istiyorum. Oğlumda çalışırken herhangi bir belge sunmamıştım sadece 32.haftada çalışamaz raporu almıştım doğum izni için. onu vermiştim başkada bişi yapmamıştım diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzeltirmisiniz şuanda çalışıyorum herhangi bir rapor vermedim zaten hastaneden almadan düşmüyor sisteme rapor falan.

30+lılara bir sorum var. 2. çocuk düşünüyo musunuz XD geç kalmış gibi hissediyo musunuz?
32 yaşındayım 33 te ilk kez anne olacağım her şey yolunda giderse.
tabiki isterim 40 a kadar da anne olunur artık kendine nasıl baktığın da çok önemli. dengeli, organik beslenme, aktif spor ile hala doğurganlığımızı devam ettirebiliriz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…