2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hahaha guldurdun beni canim cok yasa
Biz bir yildir istiyoduk femara tedavisiyle oldu cok sukur belki de bu kadar uzun surdugu icin boyleyim bilmiyorum ama haklisin

30+lılara bir sorum var. 2. çocuk düşünüyo musunuz XD geç kalmış gibi hissediyo musunuz?

hahahahahahah çok gülüyorum buna ya
ben birinci cocuğu düşünene kadar göbeğim çatladı
öyle öyleee uzaktı çocuk fikri banaa
tabi ki de geç kalmış hissediyordum
ama cocuksuz gecen yıllarıma da pisman değilim
çok güzel seneler geçirdim
beni ben yapan seneler

ama şimdi
ben tek eşim tek
bebişte tek olursa bu dünyada çok yalnız kalır diye düşünüyorum
fakat henüz anne olmadan büyük konusmamak gerek
ikinci mi
amannnn diye yaka silkebiliriz

Ay ben de tek çocuğum ve oğlum tek olsun istemedim ya :) aslında özellikle yürüdükten sonra çook zorlandım, zaman zaman tek mi olsa büyütmek çok zor dedim ama yaptım bi çılgınlık

yaaa ahahaahah kıl hep oluyormu ya benim oğluşumda yoktu hiç. geçen hafta arkadaşım doğum yaptı çocuk kıl içindee inşallah dökülür yoksa o yaşta zor hahahaha
Ahahha arkadaşına söyle bebeyi lazere göndermesin ha biraz zaman geçince dökülüyor hepsi

Ayyy kese ve bebiş bir arada bende cok tedirginim ya bende kürtaj geçirdim aynı şeyleri yaşamaktan cok korkuyorum
Bende kurtaj oldum 1.5 sene oldu Rabbim bi daha yaşatmasın ins bebegide görürüz tup bebek merkezim bu hafta gitmemi söylemişti muayeneye onu bekledim acele etmek istemedim ins görmek nasip olur

Ay ben de tek çocuğum ve oğlum tek olsun istemedim ya :) aslında özellikle yürüdükten sonra çook zorlandım, zaman zaman tek mi olsa büyütmek çok zor dedim ama yaptım bi çılgınlık

itiraf edicem galiba
durumu olmadığı halde sürekli çocuk yapanlara
bir sürü çocuğu olduğu halde kazayla oldu diyenlere
Allah rızkını verir diye peşpeşe doğuranlara gerçekten uyuz olurdum
büyük cahillik gelirdi
ayrıca iş yerinde doğum izninden dönen arkadaşlarım bi kaç ay sonra yine hamile kalır ve yine doğum izni alır bütün işler başıma kalırdı
o yüzden uzun bi süre doğum konusuna çok uzak hissettim kendimi çok zor karar aldım
ve şu an ikinci çocuğu da gerçekten kendi keydim için değil diğeri hayatta yapayalnız kalmasın diye düşünürüm

Bende kurtaj oldum 1.5 sene oldu Rabbim bi daha yaşatmasın ins bebegide görürüz tup bebek merkezim bu hafta gitmemi söylemişti muayeneye onu bekledim acele etmek istemedim ins görmek nasip olur
Biz güzel düşünelim Allah'ın izniyle görücez bebeklerimizi de kalp atışlarını da

Ben 30 ve şu an ikinci geliyo :) arayı çok açmadan yapın bence sonra bi tane daha
Önceden 30 yaşında 1. çocuk, 34 gibi 2. çocuk diye düşünürdüm ama eşimle geç evlendik o yüzden 34 yaşında 1. çocuğum olacak. 2.si olur mu bilmiyorum ama artık yaş çok önemli olmamaya başladı.

Aynen ben de aynı düşünüyorum, hiç anlayamazdım cahilce çocuk yapanları. Ama imkanı olan ve gerçekten iyi bakabilecekler doğursun 2-3 tane. Geniş aile aile olmak güzel olur

Evet artık yaşın bir önemi kalmadı. Menopoza girmedikçe artık her yaşta doğum rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…