2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
kızlaaar doktordan geldimm kesem çok güzel büyümüş 1,3 mm olmuş bebiş maşallah yolk sac göründü şuan çok güzel büyümüş kese çok düzgün kanama falan hiçbirşey yokmuş ❤ sata göre 6+2 yim ama ultrasona göre 6+3 çıktım gayet uyumlu dedi doktor. kalp atışını 7. haftadan sonra duyabiliriz şuan alttan muayene etmek istemiyorum ordan duyulur ama gerek yok dedi hiç dinletme girişiminde bile bulunmadı. önümüzdeki hafta izinliymiş bu sebeple 6 eylül e randevu verdi kalp atışı için ve 8 saat aç gel tüm tahliller o gün yapılacak dedi. çok şükür inşallah herşey böyle yolunda gider hepimiz için

Gözünüz aydın

Kızlar 7. Haftada bulantısı level olan varmı 2 saatte bir öğürüyorum işyerindeyim bide cok fena ya
Ben de 7+0 ım ve bugün çok kötüyüm bugün doktora söyledim; reçeteye zofer yazmış. Ben de hiç bakmadan almış bulundum ama prospektüs güven vermedi. Prilam kullanabilir miyim diye Whatsapp tan yazdım şimdi, olur demiş. Prilam içicem ilk etapta. Baktım geçmiyor o zaman zofer kullanayım dedim

Ya bende hiçbişe içmeden atlatmak istiyorum ilaçtan ztn midem bulanıyor 2 saatte bie öğürüyprum ama artık biraz dayancam

Arkadaşlar merhaba burada paylaşmış olduğum bebeğimiz için kampanya başlatılmış ve yaklaşık bir yıldır bebeğimiz bu hastalıkla mücadele ediyor bu gruplardaki herkes anne ve anne adayı eminimki kimse kayıtsız kalmayacak bu bebeğimiz maalesef çok zor durumda beş 10 TL demeyelim elimizden ne gelirse Kampanyaya bağışta bulunalım Rabbim hepimizi bu rahatsızlıktan muhafaza buyursun hiçbir şey yapamıyorsak biz de paylaşalım ki daha fazla insana ulaşabilelim

Maşallah canım çok güzel haberler hep sağlıkla büyüsün bebiş

Kızlar merhaba 4+6 beta değerim 11791. Henüz doktora görünemedim. Değer normal mi sizce?
Herkese göre değer değişiyo ama baya güzel çıkmış değeriniz, ikiz falan olabilir mi acaba :) zaten çok rahat kese görünür bu değerle. Bence en yakın zamanda gidip görün keseyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…