2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canim aynen benim ki de öyle çok eminim çünkü bayram zamanıydı, kesin kız bizimkiler

Perşembe kontrolüm var ve şimdiden korku gerginlik hersey var nasıl asicam bu korkuları bilemiyorum

sen de doktora gitmeden günlerdir bekliyorsun ve vallahi sabır taşısın
sana gerçekten alkışlarr ve tebrikler canım
her şey çok güzel olacak beklediğine değecek
aynı gün doktora gidiyoruz bakalım kim önce mutlu haber girecek

Beklenmedik zamanlarda oluyo sanırım bu olay. Ben de ovulasyon çok geç oldu bu döngüden bişey çıkmaz diye sallamadım, yumurta eskimiştir falan dedim XD ama bu geç yumurtladığım aya denk geldi.

Bakalım kız tahminin doğru çıkacak mı :)

Canim aynen benim ki de öyle çok eminim çünkü bayram zamanıydı, kesin kız bizimkiler

valla severek aldım kabul ettim
Allah biliyor ya hep kız üstüne hayaller kurdum ama erkek çocuklarla da çok iyi geçinirim sağlıklı hangisiyse o olsun
istatikler yalan söylemiyorsa da ne güzel

kız ben ovulasyon takip ettim de hiç pozitifi bile görmedim biliyo musun
ben herhalde bu ay yumurtlamadım dedim öyle bir boşvermişlik

burdaki bilimsel hesabın yalancısıyım ama içime sorarsan hiç bir çağrışımım yok

Ya beni kimse tutamazdi ben gunde 3 kere bile doktora giden birisiydim ama kurtaj oldum ya o psikolojiyi atamadım o ultrason masasına yatma fobisi oldu bende nasıl asacağım bunu bilmiyorum vallahi perşembe günü napcam onu düşünüyorum

benim de Cuma. 8+2 olmam lazım...İnşallah hala iyilerdir
Biz senle aynıyız sayılır, cuma gidince ben kaç haftalık çıkacak bakalım, belki normal seviyesine gelmiştir, yumurtlama testi yapmamıştım tahmini söylüyorum erkeni, şimdi haftasında çıkarsa demekki yumurtlama zamanı diyeceğim, bakalim, kizlar birde 32. Haftada doğum izni oluyor ya onu doktor mu yazıyor şu tarihte 32. Haftası doluyor diye, ona göre mi kuruma bildiriyoruz.

hadi hadi challenge yapalım senle
kim önce güzel haber girecek yarışına girelim
oylayın bizi kızlar

Bende bu tecrübeyi yaşadım malesef ama şöyle düşün, kötü bir şey olacaksa o zaman üzül. Şimdiden temkinli olduğun zaman ilerde daha az üzülmüyosun...o yüzden şimdi mutlu olmayı seç. Söylemesi kolay ama ben kendimi böyle sakinleştiriyorum.

Her gün böyle diyorum kendime sonrada korkulara esir oluorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…