2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
yaaa ahahaahah kıl hep oluyormu ya benim oğluşumda yoktu hiç. geçen hafta arkadaşım doğum yaptı çocuk kıl içindee inşallah dökülür yoksa o yaşta zor hahahaha
Benim oglumda pespembe doğmuştu yanağına yapışmamak için zor tutuyordum kendimi sırtında baya tüy vardı ama

Sen ne durumdasın canim, geçti mi tamamen lekelenmede
Dün iğneden sonra hiç bir şey olmadı..yatarken de fitil koydum ve uyudum..sabah gördüm peçete kahverengi nde akıntı var..ve silerkende oldu..sonra baya durdu..yine fitil koydum uzandım..şimdilik bir şey yok çok şükür.Yarın randevum var

ben de beyaz tenli ve renkli gözlüyüm eşimde siyah saç kahve göz
benim çocukluk resimlerime bakarak özellikle böyle bir kız hayal ediyor
eğer öyle bişey doğurmazsan hastanede bırakır eve geliriz diye beni sinir ediyor (şaka olarak tabi)
ben de çok nadir yeni doğan bebeği tatlı bulurum
hatta caps hesaplarında çok kıllı çirkin fotolara melek yeğenime bakın yazanlarla falan dalga geçiyorlar ya
herkesin yavrusu ya da yeğeni ona tatlı geldiği için muhtemelen biz de öyle olacağız

Kızlar sizin haftalık uyğulamasi ultrasonla aynımı?Bende uyğulama 6+6 gösteriyor bu gün..doktor 6+1 diyor..

Kizlar 7+6 dayim hic belirtim yok gibi ya normal mi? gecen hafta kalp atisini duydum hersey yolunda dedi doktorum 1 ay sonraya cagirdi ama bisey hissetmiyorum sorun olsa belli olur degil mi

Kızlar sizin haftalık uyğulamasi ultrasonla aynımı?Bende uyğulama 6+6 gösteriyor bu gün..doktor 6+1 diyor..
bana en son doktorun söylediği hafta üzerinden gidiyorum bugün 7+6 yım
ama bu bana 2 hafta önce denmişti. perşembe doktora gideceğim belki de bana da başka bir hafta söyleyecek
bunlar olabiliyor yorumlardan anladığım kadarıyla
Kizlar 7+6 dayim hic belirtim yok gibi ya normal mi? gecen hafta kalp atisini duydum hersey yolunda dedi doktorum 1 ay sonraya cagirdi ama bisey hissetmiyorum sorun olsa belli olur degil mi

yaa var ya beni de zorla anksiyete sahibi yapacaksınız hee
bende de belirti yok gayet iyiyiz keyfimiz yerinde doktor sorun yok demiş
takma kuzumm bunları kafana

İnşallah bi sıkıntı olmadı canim, ters bise olsa devam ederdi emin ol, dinlen kalkma ,yarin da İnşallah güzel şeyler duy

İşte ben yine yarın sorucam haftamı..

Ya bende normalde cok rahat bi insanim ama nedense arada bi endise perileri geliyo yokluyo beni

İnşallah bi sıkıntı olmadı canim, ters bise olsa devam ederdi emin ol, dinlen kalkma ,yarin da İnşallah güzel şeyler duy
Ay İn şa Allah kuzum..zaten doktor dedi şakir şakir gelirse..demek düşük yapmışsın ..yok hep uzanıyorum..mide bulantı yok diye mutluydum..ama böyle olucağını bilmiyordum.İn şa Allah yarın güzel haberlerle gelirim

Bende dr 1 gün gerisini söyledi en son gittiğimde.
Yani 6+2 ise uygulamada dr. 6+1 diyor. Ben uygulamaya göre gidiyorum. 1 günden bi şey olmaz.

Ama beklenen doğum tarihini ikisi de aynı verdi. 14 Nisan.

Ya bende normalde cok rahat bi insanim ama nedense arada bi endise perileri geliyo yokluyo beni

bak seninle ben aynı haftalıkmışız birebir ve sen daha geçen hafta gitmişsin doktora
ben en son gideli 2 haftayı bile geçiyor
kötü düşünmüyorum
bana bahşedilen belirtisiz geçirme lüksünün keyfini çıkarıyorum

ve şunu da biliyorum eğer kötü bir şey olacaksa da olmuştur ya da olacaktır kimse önünde duramaz
değiştiremeyeceğin şeyler için bugününü ziyan etme kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…