2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben 60 kilo hamile kaldım 68 ile doğuma gittim.
Doğum sonrası çok şükür hareketli bi bebeyle 48 kiloya kadar düştüm
Hatta doktora gittim niye bu kadar kilo verdim diye.
Detayyylı bir kan verdim, hepsi tertemiz.
Klasik d vit ve b12 düşük sadece.
Tahlili göstermeye gittiğimde doktor bana “az yiyor olabilir misin?” Diye sordu
Bebeyle yediğime şükrediyorum dedim
Daha verirsen gel şu an sorun yok dedi vitaminlerimi yazdı gönderdi. Bayağı yaşını başını almış prof. dr idi.

Ben ya 2 saatte bi insan acıkır mi ve artık ne yiyecegimi şaşırdım, bide bende 7. Haftanın en net belirtisi halsizlik akşam 4-5te pilim bitiyor.

ben folik asit olarak vifolic kullanmaya başladım ya bana inanılmaz bir enerji verdi ya
yani uykum gelirdi erkenden o bile geçe kalabiliyor.

vifolic kullanıp böyle hisseden var mı?

haahh valla yeni aydım doğru bana günaydın

kız ben tek başıma naparım mahvolurum sen tecrübelisin oturtursun herşeyi tabi
benimki mecbur gelecek
Çocuk bakımını zaten sen yapacaksın onlar evi çekip çevirecek sadece canım
Biz de biraz pis pasak içinde yaşayıp dışarıdan yeriz yapcak bisiy yok

Bende aksine herkesten nefret ediyorum modundayim

Ya benim öğürtülerim bulantılarım basladı ama iştahım iyi bende biraz kilo takıntım var dün diyorum biraz zayıflıcam eşim anneni ararım yiceksib diyo 60 kiloyla kaldım bende e boyumda 160 bakalım bebişler saglıklı gelsin de gerçekten veririz artık

Bende tam tersi daha sinirli daha huysuz mızmız olmaya basladım

açıkçası biraz kabaca olacak ama hamilelik kelimenin tam anlamıyla beni mala bağladı

bir sürü şeyle ilgilenmemeye sadece geleceğimle ve ne yiyeceğimle ilgilenmeye başladım

Çocuk bakımını zaten sen yapacaksın onlar evi çekip çevirecek sadece canım
Biz de biraz pis pasak içinde yaşayıp dışarıdan yeriz yapcak bisiy yok

tabi ki ama olsun ben bi sudan çıkmış balığa döneceğimdir o yüzden yanımda annem olsundur

Folik asit kullanıyorum bende ama fark yok

Sizinkinin içeriği baya dolu bende b12 iyot folikasit var sadece

vallahi bana iyi geldi ya tavsiye ederim

hem öğürüp hem nasıl iştahlanıyorsun yaw

ben geçen hafta sıkıntı çektim de kaşar ekmekten başka bişeyi gözüm görebilmedi

ben de kilo alacağım biliyorum yanaklı,gıdılı tombiş görünücem zaten yüzden kilo alırım hemen yusyuvarlak bi ay parçası yükleniyorr hissediyorum

herkes asıl 4 aydan sonra kilo başlıyor diyor hiiiç istemiyorum

Ben ya 2 saatte bi insan acıkır mi ve artık ne yiyecegimi şaşırdım, bide bende 7. Haftanın en net belirtisi halsizlik akşam 4-5te pilim bitiyor.
Bende de sık idrara çıkma başladı 2-3 gündür. Gece bile kalkıyorum normalde hiç kalkmazdım

Ne kadar güzel. iradeniz varsa zaten kalmaz. Benim de dizimde sorun var o yüzden alacağım kilo 7 kiloyu geçmemesi gerekiyormuş hatta ilk üç ayda 6 kilo ver ki doğuma da şimdiki kilonla gir dedi ortopedi doktorum.Kendimi tutmaya çalışıyorum ama çok tutamıyorum almadım da vermedim de. Кстати вы русская?

Kızlar salı günü 280 di değerim bugün 1284 çıktı nasıl sizce sat a göre 4+6 bide pazartesi karından gözükür mü acaba kese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…