2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben de 56 kilo ile hamile kaldım. Boyum 1.68. Biraz da bilinçli zayıf olmak istedim. Hamile kalma planım olduğu için. Bir de üstüne stres vardı iştahım kesikti. O yüzden benim için ideal bi kiloyla gebeliğim başladı. Umarım bundan sonra da az kilo alırım.
Canım hep hamurlu şeyler istiyor bu aralar ama bakalım. Mantı ve ekmeği bir arada yiyebilirim mesela. Öyle garip istekler.

İ
Oyy kuzum masallah şükürler olsun benimde yarın randevum heycanlıyım

Kizlzr ya bende 1.61 boy kilo 61 kilolu mu hamile kaldım acaba tup bebek doktorum bisey demedi ama simdi stres oldum riskli gebeyim kilo sıkıntı benim için

yaaa ne güzel senin sadece göbüşün çıkar
İncecik oluveririrsin doğurur doğurmaz
İ

Oyy kuzum masallah şükürler olsun benimde yarın randevum heycanlıyım

Güzell eeeenerrrjjiiilleerr
Kizlzr ya bende 1.61 boy kilo 61 kilolu mu hamile kaldım acaba tup bebek doktorum bisey demedi ama simdi stres oldum riskli gebeyim kilo sıkıntı benim için
Yok canım kilon normal yani
Dah azı zayıf sayıf sayılır
Kitle endeksin bile normal çıkar

Aynıyız canım bende 5+5im pazartesi kalp atışı ve kan vermek için gidicem Mevlam sevinen kullarından olmayı nasip etsin inşallah

Maşallah çok güzel vermişsiniz. Siz Bi de tecrübelisiniz geri verebildiğinizi daha önce görmüşsünüz kiloyu falan hiç dert etmeyin doğumdan sonra da kilo vermek için Bi başlık altında toplanırız

Kızlar kiloya bu kadar takmayın gebeliğin ilerleyen dönemlerinde nerde bu kilolar diyeceksiniz hatta emzirme döneminde erime dönemi başlıyor ilk gebeliğimde 68 kiloyla Hamile kalıp 70i gördüm doğumdan sonra 58 kilo oldum yani aslında ben zayıfım diye korkuyorum şuan 53 kiloyum şuan doğururken 45 falan olurum artık düşüncesi bile benim için korkunç ya

Benim boyum 170, 65 kilo ile hamile kaldım. Doktorum 8-12 kilo alabilirsin. 12’yi geçersen bizim için yine sorun yok ama psikolojik olarak etkilenebilirsin ve de normal doğum zorlaşabilir dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…