2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet bir de kan yenilenmesine göre vardı
En yakın zamanda kimin kanı yenilendiyse onun cinsiyetinden olurmuş bebe.
Dur bakayım ben bi ona aklıma gelmişken, eğlencesine 🌝😂
Ona da baktım arkadaş atmıştı geçen buraya. Kız çıktı o da :) ben de kız hissediyorum çok fazla ama tabi sağlıklı hayırlı olsun en önemlisi o

Kızlar hamile kaldığınız kilolar kaç ben 66 veya 67 o aralardayım şuan daha zayıf hamile kalmak isterdim ama olmadı
Bende diyet yaparak 66 kiloya düşmüştüm. Hamileliğimi öğrendiğimden beri de 67 kilodayım. Bende daha kilo vermek istiyordum ama artık doğumdan sonraya kaldı inşallah alacağım kiloları da daha fazlasını da doğumdan sonra veririm

Ben 55 ile hamile kaldım. Zayıflama planım vardı ama olmadı. Doğumdan sonra veririz yeter ki sağlıklı olalım.
İlk 3 ayda çoğu kişi 5-6 kilo veriyormuş bazıları 7-8 kilo alıp doğumda hepsini bırakıp eskisinden daha zayıf oluyorlarmış. Ben de şimdi verir miyim diye düşünüyorum.

Bende diyet yaparak 66 kiloya düşmüştüm. Hamileliğimi öğrendiğimden beri de 67 kilodayım. Bende daha kilo vermek istiyordum ama artık doğumdan sonraya kaldı inşallah alacağım kiloları da daha fazlasını da doğumdan sonra veririm

Aynen sağlıkla kucağımıza alalım da. Kilo alınır verilir

İnşAllah veririz ben bi önceki doğumum da 76 kilo ile hamile kaldım 86 ile doğuma girdim doğum yapalı 2 sene oluyor en son 63 64 ü görmüştüm yaklaşık 20 kilo geri vermiştim inşAllah yine öyle olur 😊

İlk 3 ayda çoğu kişi 5-6 kilo veriyormuş bazıları 7-8 kilo alıp doğumda hepsini bırakıp eskisinden daha zayıf oluyorlarmış. Ben de şimdi verir miyim diye düşünüyorum.

Aynen sağlıkla kucağımıza alalım da. Kilo alınır verilir
Benim ilk iki ayım bitmek üzere ve hiç verecek gibi hissetmiyorum hep acıkma modundayım 😅 çok genişleyeceğimi hissediyorum iç karnımın dar olduğunu düşünüyorum yapımdan dolayı 😁 benim kardeşim hamileliğini bulantılarla geçirdi ve malesef yemek yemekte zorlandı. Dolayısıyla çok az kilo aldı karnı da orantılı olarak çok büyüyemediği için sezaryenle erken doğum yapmak durumunda kaldı. Şükür bir sorun yok ama vaktinden önce tanıştık minikle. Hep diyor ki şimdiki aklım olsa midem bulana bulana da olsa yerdim kendimi zorlardım.
Başka bir arkadaşım da 30 kilo aldı , doğumdan sonra 6 ay içinde bi gram fazlası kalmadı hepsini geri verdi kendi kendine. Her bünye farklı oluyor herkesin hikayesi farklı. Ben normalde kilo takıntılı biriyim bi kilo bile alsam aç gezer onu veririm. Ama şimdi tombiş halimi görmek için sabırsızlanıyorum. Yeter ki bebeğim iyi olsun 😇

Bende 53 le hamile kaldım gecen sene diyet yaparak 12 kilo vermiştim gayet iyiydim bu halimle ama bakalım ne kadar alicam bu hamilelikte iştahım inanılmaz açıldı çünkü durduramıyorum kendimi :110:

Hamilelik sizi de daha soft daha dingin yaptı mı kızlar. Ben kendimi hiç olmadığım kadar sevgi dolu hissediyorum , uzaktan yakından desteğini gördüğüm herkese minnet doluyo içim. Geçirdiğim zor süreçlerin de etkisi olabilir, ya da hormonlarım beni sakinleştiriyor 😅

X