2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ne kadar güzel. iradeniz varsa zaten kalmaz. Benim de dizimde sorun var o yüzden alacağım kilo 7 kiloyu geçmemesi gerekiyormuş hatta ilk üç ayda 6 kilo ver ki doğuma da şimdiki kilonla gir dedi ortopedi doktorum.Kendimi tutmaya çalışıyorum ama çok tutamıyorum almadım da vermedim de. Кстати вы русская?
nyet, ya turok, ya nemnogo znayu russkiy 😅 turizmci olunca az çok bikaç farklı yabancı dilim var. Dostoyevskinin sevdiğim bi romanının karakteri Nastenka. 😊

Merhabalar. İnşallah ben de sizlerin arasına katılacağım. 1 temmuz son regl tarihim. Kese etrafında kanama olduğu için progestan kullanıyorum. Risk devam ediyor. Kalp atışını duyduk.
Kese etrafında kanama ne zamandır var sizin? Bende de aynı şekilde iki haftadır devam eden bir kanama var. Haftaya perşembe tekrar gideceğim.

Kızlar salı günü 280 di değerim bugün 1284 çıktı nasıl sizce sat a göre 4+6 bide pazartesi karından gözükür mü acaba kese
benim 2000 lerde minnacık daha yeni oluşuyordu kese karından göründü ama 3000-4000 arasında ancak karından rahat görünür dedi beni de salıya verdi canım. pazartesi seninde 3000 küsür olur inşallah ve görünür.

nyet, ya turok, ya nemnogo znayu russkiy 😅 turizmci olunca az çok bikaç farklı yabancı dilim var. Dostoyevskinin sevdiğim bi romanının karakteri Nastenka. 😊
Yaaa ne kadar da güzel. Ben de turizmciyim. Ama yapmıyorum mesleğimi bir ara niyetlendim ama yapamadım. Ben liseye kadar rus okulunda okudum. Beyaz gecelerden sanırım Nastenka.Çok memnun oldum Nastenka (Anastasiya)♥️

Beta bakılmadi o gün canım, ama sata göre 5+1 dim. Doktor bakarken suan gozukmeyebilirde gozukmezse telaşlanmayin dedi yani gozukmeyedebilirmis, ama vajinal kesin görünür bence seninde .
Vajinal bakmak istemiyorum canım salı gününe kadar dört bini geçer diye düşünüyorum gözükür inşallah karindan

Kese etrafında kanama ne zamandır var sizin? Bende de aynı şekilde iki haftadır devam eden bir kanama var. Haftaya perşembe tekrar gideceğim.
15 gün olmak üzere. Ağrım olduğundan direk doktoruma gitmiştim. Boyut aynı şekilde duruyor 2 haftadır. Günlük işlerine devam edebilirsiniz. Ağır kaldırmak yasak dedi. Birliktelik yasak özellikle

benim 2000 lerde minnacık daha yeni oluşuyordu kese karından göründü ama 3000-4000 arasında ancak karından rahat görünür dedi beni de salıya verdi canım. pazartesi seninde 3000 küsür olur inşallah ve görünür.
İnşallah canım garanti olsun diye Salı gideyim diyorum

Merhaba kızlar.Dün de yazmıştım. Çarşamba beta 547 idi. Bugün 1322 çıktı. Sonuçlara pratisyen hekim baktı. Görev yaptığımız ilçede kadın doğum yok. O yüzden 6. hafta itibariyle gitmeyi düşünüyorum. Sizler ne dersiniz?Yükseliş iyi mi? Doktor için geç mi kalıyorum?

Merhaba kızlar.Dün de yazmıştım. Çarşamba beta 547 idi. Bugün 1322 çıktı. Sonuçlara pratisyen hekim baktı. Görev yaptığımız ilçede kadın doğum yok. O yüzden 6. hafta itibariyle gitmeyi düşünüyorum. Sizler ne dersiniz?Yükseliş iyi mi? Doktor için geç mi kalıyorum?
Hayirli olsun cnm geç degil bende 6.haftami bekliyorum ins 6+5 de gideceğim ilk muayeneme

Yükselme gayet iyi gözüküyor 🧿
Ben de 6+3te gideceğim ilk. 6 eylülde. Kalp+kese birlikte görürüz diye umuyorum ♥️

Kızlarr kalp atışını duydum geldim çok şüküürr 🤲🏼❤️ kendi doktoruma randevum 2 eylülde, kayp atışı için bugün yakınımda bi doktora gittim karından gayet net duyduk 😍 6+2 çıktım usg de, bebiş 3.67 mm ❤️
Oy maşallah 🧿♥️
En en tatlı heyecanlar yaa
İlk de olsa 10. da olsa 🤍

Kızlarr kalp atışını duydum geldim çok şüküürr 🤲🏼❤️ kendi doktoruma randevum 2 eylülde, kayp atışı için bugün yakınımda bi doktora gittim karından gayet net duyduk 😍 6+2 çıktım usg de, bebiş 3.67 mm ❤️
Tebrikler güzel haber bu. Ben de sabırsızlanıyorum pazartesi duyacağım inşallah.

X