2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ya benim küçük bir problemim var malesef :/ afedersiniz kabızlık var ve doktora sorduğumda ilaç yok dedi. Tavsiyeniz var mı? Davul gibi şiş şiş geziyorum, çok rahatsızım.
Mart grubundan yorum yapmaya geldim çok geçmiş olsun cnm. Beslenme düzeninizi degistirebilirsiniz öncelikle. Lifli gıdalar ve sebze ağırlıklı beslenme, hamurisi kızartma yağlı yiyeceklerden uzak durmak iyi geliyor. Kimi bunyelerde seker kabiz yapabiliyor yediklerinizi takip edin ona gore zamanla farkedersiniz. Birde sabah uyandığınızda kuru kayısı yiyip su içebilirsiniz. O da etkili oluyor. İlk oncelik olarak probiyotik iyi gelebir. Ama bunlara rağmen inatla geçmeyen bir kabızlık varsa duphalac şurup ( tadı şekerli bir şurup, gebelik şekeri varsa yukseltebilir) ,dulcasoft şurup (tatsiz mayhos bir tadi var) kullanabilirsiniz. ( tabi doktorunuzdan gorus alarak) Bunlar diski yumuşatıcı grubunda. Yada doktorunuzdan magnezyum takviyesi isteyin magnesie calcinee hem magnezyum takviyesi hemde kabız olmayı engelliyor. Kabızlığı erken zamanda kontrol altına almak gerek bence çünkü demir ilacı kullanmaya başlayınca durum çok daha kötü yerlere gidebiliyor malesef .. Çok gecmis olsun

En sona benim ya daha randevum betam hiç bişeyim yok ortada hafta içi bi gün beta vericem daha
Bende henüz kan vermedim dün ve bugün test yaptım koyulaşma var.
doktoruma yazdım kan testi yaptır demedi sadece Eylül’ün ilk haftası yıllık izinden döndüğünü ve o zamana randevumu alabileceğimi söyledi

Uzun ve detaylı cevap verdiğiniz için çok sağolun. Kayısı suyu ile biraz iyileştirdim durumu bakalım sonraki günlerde ne olur.

İğneni değiştirmesini iste doktordan . Sonuçta tek kan sulandırıcı değil yA
Karartma yaptım kıruma cizgisi olablrmı ilk bastaki gbi bordo cıktı ama karartma yaptım bakın

Eklentiler

• 2F4396D7-E5D9-4074-8BC7-AFF8672BEA1F.png
    348,8 KB · Görüntüleme: 60
Evet bir de kan yenilenmesine göre vardı
En yakın zamanda kimin kanı yenilendiyse onun cinsiyetinden olurmuş bebe.
Dur bakayım ben bi ona aklıma gelmişken, eğlencesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…