2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Eve yakın bir yerde boşluk oldu, ihtiyaç olmuş beni aradılar dönmek ister misin diye. Yani çok da hazır değildim ama başlayacağım bakalım, bu fırsatı bir daha bulamam diye düşündüm. Allah hayırlara çıkarsın
Hayırlısı olsun canım inşallah iyi gelecek eminim🥲

Alin köpek azı hepsini birlikte çıkarmıştı Haziran ayı kabus gibiydi bir 15-20 gün sürdü ama dediğim gibi hepsi aynı anda çıktı bizim. İshal olmuştu uykular bozulmuştu yemek yemiyordu hatırladıkça kötü oluyorum:KK43: umarım bu kadar kötü geçmez sizin
Ah kıyamam hepsi bir arada ne zorlamıştır, neyse bitmiş şükür darısı başıma.
Canım bızım köpek dıslerı henuz cıkmadı önce azılar cıktı ara da mız mız ama cok sukur korktugum gıbı olmadı ya kesın iştah her sey kokten gıder gece aglayarak uyanır falan demıstım ama oylr olmadı cok sukur. Öncekı dısler daha zor gecmıstı. Azılar da köpek dıslerınden daha zor cıkıyordur.
Canım valla azılar daha kolay çıkmıştı köpek mahvetti beni oğlumu tanıyamıyorum herşeye kızıyor her şeye bağırıyor nasıl oyalacağımı şaşırdım gün içinde. Gece ağlaması yok neyse ki uyanıkken fena şu anda.
Çok kötü geçti canım. Çığlık çığlığa uyanıp uyumuyordu saatlerce köpek dişe calpol bile etki etmedi bizim yani düşün. Her hafta 1 diş çıktı her dişin derdi 4-5 gün sürdü 1 ay boyunca 2-3 saatlik uykuyla işe gidip geldik 🥹
Amanın ya gece uyanmaları yok şimdilik ona şükredeyim ama bir ay sürerse huniyi kafama takarım gibi, evdeki ışıklara bağırıyor pervanelere bağırıyor hepsi açık kalacakmış açıyoruz odadan çıktıkça çaktırmadan kapatıyoruz dönüp geliyor bas bas bağırıyor açıyor açsak da kızgınlığı geçmiyor ağlıyor çok saçma ya 😂

Kızlar bişey sormak istiyorum size, ben çift dil hiç kullanmadım anadil 2 yaşa kadar tam otursun öyle başlayacaktım, zaten kelime sayısı sizinkilere göre daha az şimdi bir oyun grubu gördüm İngilizce düşündüm katılmayı ama tam şu anda bir anda açılacak gibi bir hali var kendi kendine kelimeler bıdırdıyor uyduruyor gidersek geriler mi Türkçe acaba yoksa beyni onu ayrı algılar ve etkilemez mi bu işi bilen var mı?

MelodiminEsi MelodiminEsi canım oglun diş cıkardı mı ne alemde 😁Oglumun şuan 10 dişi var az oncede dıgerı elıme geldı sen aklma geldın😁4 azı dısını bır anda cıkarıyordu 2 cıktı 1 ıkı gune patlar kaldı 1 nasıl mutluyum anlatamam😂
Yok canım benimki aynı tas aynı hamam hiç çıkaracak gibi de değil.

Kızlar bişey sormak istiyorum size, ben çift dil hiç kullanmadım anadil 2 yaşa kadar tam otursun öyle başlayacaktım, zaten kelime sayısı sizinkilere göre daha az şimdi bir oyun grubu gördüm İngilizce düşündüm katılmayı ama tam şu anda bir anda açılacak gibi bir hali var kendi kendine kelimeler bıdırdıyor uyduruyor gidersek geriler mi Türkçe acaba yoksa beyni onu ayrı algılar ve etkilemez mi bu işi bilen var mı?
Hiçbir noktalama işareti kullanmayarak dil katliamı yapmışım ama anlatabilmişimdir umarım 😂

Kızlar masallah hepinizin dişler cıkmıs bizde üstte 4 altta 4 diş var azılar cok şiş ama ne zamandır patlamıyor patlasada rahatlasak diyorum köpek dişleridd şiş ama cıkmadılar normal değil mi suan 8 diş

Kızlar masallah hepinizin dişler cıkmıs bizde üstte 4 altta 4 diş var azılar cok şiş ama ne zamandır patlamıyor patlasada rahatlasak diyorum köpek dişleridd şiş ama cıkmadılar normal değil mi suan 8 diş
Normaldir herhalde ya bizim ki anormal bence shsjx 2şer tane çıkardı hep 16 diş var bi tane daha gelse düsüp bayılcam halim kalmadı

Bence ikisi bir arada çok daha iyi olur düşünmeden konuşmayı öğrenmek için bu yaşta dile maruz kalması gerekiyor eğer imkan zaman varsa kesin götürün😍 george curious izletiyorum zaman zaman tüm velilerim bebeklikten izletirdi evde de iki dili konuşurlardı çocuk 3 yaş da hem Türkçe hem İngilizce çok iyi durumdaydılar. Evde de biz Türkçe söylediğimiz şeyin sonunda bazen İngilizce söylüyoruz bazen direk İngilizce söylüyoruz arya şimdi istemediği şeylere no diyor 😂

X