2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Gördük canım çok şükür 17 Mart da kalbini dinlemeye gidicez bı manimiz olmazsa
Merhabalar. Gözünüz aydın vajinal mi yoksa karından mı bakıldı? Ben henüz kan vermedim evde testte pozitif gördüm. Karından baktırmak için betanın kaç olması gerekir bilmiyorum. Sizin değeriniz kaçtı en son?

5.500 kusurlerdeydi ccanim. Yaş çok sevindim insan yanına arkadaş ariyor böyle durumda Allah bağışlasın
Amin canım.. Kesinlikle bu duyguyu bir tek aynı anda seninle aynı şeyleri yaşayan kişiler anlıyor :)
Ben 3 gün önce yani 4+3te kan verdiğim gün beta değerim 502 çıktı senin aynı gün 5500 çıkmış kişiden kişiye değişen ne kadar büyük bir fark

Bende 2 kez boş gebelikten kürtaj oldum. Bunu da tedaviyle elde edene kadar 1 sene bekledim kuzum. Seni anlıyorum ama ne kadar stres o kadar bebeğe sıkıntı.
Ben neredeyse beş senedir bekliyorum tüp bebek ile oldu kalbi durdu. Artık pozitifi görünce bile tam sevinemiyoruz. Bu kez nasip olur da kucağımıza aliriz inşallah

Bende 2 kez boş gebelikten kürtaj oldum. Bunu da tedaviyle elde edene kadar 1 sene bekledim kuzum. Seni anlıyorum ama ne kadar stres o kadar bebeğe sıkıntı.

Allah bir daha yaşatmasın Bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Boş gebeliği sağlıklı gebelikten ayıran bir şey var mı? Nasıl ve na zaman anlaşılıyor?

Ben tedavi uyguladım kuzum. GonalF le yumurta büyüttük ovitrelle ile de çatlattık. O yüzdendir. Ama 4+3 adet tarihine göre mi senin?

Ben neredeyse beş senedir bekliyorum tüp bebek ile oldu kalbi durdu. Artık pozitifi görünce bile tam sevinemiyoruz. Bu kez nasip olur da kucağımıza aliriz inşallah
Kalbini ferah tut. Bana da genetik tüp bebek şart dediler ama doktorumu degistirdim çok şükür oldu. İnşallah kalp atışını da duymak nasip olur

Allah bir daha yaşatmasın Bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Boş gebeliği sağlıklı gebelikten ayıran bir şey var mı? Nasıl ve na zaman anlaşılıyor?
Amin Allah razı olsun kuzum boş gebelik beta da anlaşılmıyor malesef. 6 ncı hafta kese de bebek gormedi doktor. 2 hafta üst üste tekrar gittim malesef yine göremedik. 9 haftalıkken detaylı ultrasonla kesinlestirip kürtaj oldum

Hamile olanları tebrik ediyorum Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla sıhhatle mutlulukla huzurla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim benimde reglimin son günü eder bu ay tutarsa nasip olursa kasım ayına denk gelebilir benimde :)

Kızlar bende Kasım annesi olucam galiba. Sat. 2 şubat adetim 4 gün gecikti bugün test yaptım bu şekilde çıktı hemen sizce bu kadar koyu çıkması normal mi? İkiz gebelik olabilir mi? Çünkü ilk bebeğime 1 haftalık gecikmede bile çok silikti çizgi. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Belki erken dollemedir ama 4 gün geçmiş beta degerinizde yüksektir büyük ihtimalle hayırlı olsun benimki daha çok çok silik bat bugun 3 mart sabah tekrarliycam

Belki erken dollemedir ama 4 gün geçmiş beta degerinizde yüksektir büyük ihtimalle hayırlı olsun benimki daha çok çok silik bat bugun 3 mart sabah tekrarliycam
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Bizimki biraz plansız gebelik oldu kızım henüz 15 aylık. Korkularım endişelerim var. Buraya yazayım kafam dağılır belki dedim. Rabbim kimseye aratmasın ilk bebeğim 5 yıl sonra oldu çok zor zamanlar atlattık bu defa hemen verdi rabbim hayırlısı olsun rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…