2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. 🤲 Bizimki biraz plansız gebelik oldu kızım henüz 15 aylık. Korkularım endişelerim var. Buraya yazayım kafam dağılır belki dedim. 🌺 Rabbim kimseye aratmasın ilk bebeğim 5 yıl sonra oldu çok zor zamanlar atlattık bu defa hemen verdi rabbim hayırlısı olsun rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah 🤲❤️
Rabbimin mucize iste o korkular hep oluyor benimde 2 gebelik bu bebegi 1 yıldan fazladır uğraşıyorduk olmadi 2 ay önce kimyasal oldu suan bütün gün çok istediğim halde acaba nasıl.olacak napicam düşüncelerim vardi bu kadar istemem rağmen sanırım annelik boyle birsey 🥲

Rabbimin mucize iste o korkular hep oluyor benimde 2 gebelik bu bebegi 1 yıldan fazladır uğraşıyorduk olmadi 2 ay önce kimyasal oldu suan bütün gün çok istediğim halde acaba nasıl.olacak napicam düşüncelerim vardi bu kadar istemem rağmen sanırım annelik boyle birsey 🥲
Maşallah rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin de. Diğer bebeğin ne kadarlık kaç yaşında?

Merhaba ben de 3. Oldum galiba 🥰

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 14-11-2023
Kasım annesi olarak yerimi bir köşede alayım 🥰

Kızlar benim uygulamaya göre 6 hafta 3 günlük hamileyim ben Şubat 16sında adet olacaktım olamadım şuan 15 gün geçikmem var ocağın 18 sinde hasta oldum 21de bitti demem o ki doğru mu bu 6 haftalık hamilelik internet araştırıyorum 6 hafta olunca kalp sesi duyuluyormuş ama ben duyamıyorum sizce neden doktrada 6 Mart gideceğim ama sizden bilgi almak istiyorum

Kızlar benim uygulamaya göre 6 hafta 3 günlük hamileyim ben Şubat 16sında adet olacaktım olamadım şuan 15 gün geçikmem var ocağın 18 sinde hasta oldum 21de bitti demem o ki doğru mu bu 6 haftalık hamilelik internet araştırıyorum 6 hafta olunca kalp sesi duyuluyormuş ama ben duyamıyorum sizce neden doktrada 6 Mart gideceğim ama sizden bilgi almak istiyorum
Bakıldı mı ultrasonla? Karından değil de vajinal ultrasonla duymuştum ben kızımda 6 haftalıkken.

Birde benim daha çok yeni bugun bat günüm ama benim acayip midem bulanıyor psikolojik diyicem ama benim oğlumda hic bulaştım olmadi hatta şu yaşıma kadar kolay kolay olmadı varmi boyle hemen bulantısı başlayan aranızda insallah boyle olmaz surekli 😴

Birde benim daha çok yeni bugun bat günüm ama benim acayip midem bulanıyor psikolojik diyicem ama benim oğlumda hic bulaştım olmadi hatta şu yaşıma kadar kolay kolay olmadı varmi boyle hemen bulantısı başlayan aranızda insallah boyle olmaz surekli 😴
Kızımda çok bulantım olmuştu. Sade soda çok iyi geliyordu 🌺

Yemek bile yemek istemiyorum iç bulantısından bu hamilelik biraz zor geçecek demek 🤧 siz verdinizmi kan
Bugün akşam verecem inşallah. Benim kız küçük olduğu için onunla gidemiyorum bırakacak kimsem de yok yakınımda. Eşim gelince gidip vereceğiz inşallah.

Benim ultrason tahmini 26 ekim çıktı ama burda kalmaya devam edeceğim 😂

X