2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Aynı isim benim de aklımdan geçti beğenirsek neden olmasın kardeş kardeş büyürler Evet ben de inan günlük hayattaki arkadaşlarımdan çok buradaki arkadaşlarımla yazışıyorum Herkes çok tatlı, çok iyi niyetli. İnşallah bu süreci hep birlikte daha kolay, daha eğlenceli atlatırız Birlikte tadını çıkarırız. Ben hamile olduğumu ilk öğrendiğimde çok kötü oldum sadecw negatifleri görüyordum çok ağladım ama burası bana öyle iyi geldi ki İsmi yazdığın arkadaşlarım ve daha yazamadığımız pozitif enerjisiyle bana şimdiden bebeğimle bağ kurmama vesile oldunuz sanki çok şükrediyorum iyi ki varsınız

Canım kızlar, güzel anneler hepiniz görmediğim arkadaşlarımsınız. Aslında o kadar çok şey paylaşıyoruz ki paylaştıkça da yakınlaşıyoruz. Hatta sizinle o kadar detay konuşuyoruz ki, etrafımdakilerle konuşamadığım oluyor Aynı süreçleri paylaşmak muazzam bir rahatlık gerçekten
Hem de daha yeni başlamışken, daha bunların doğumu, lohusalıkları, ilk dişleri falan var. (sağlıkla göreceğiz o günleri de)
Sabah mesajlarınızla çok duygusal ve mutlu kalktım,
Her şey için iyi ki varsınız

Benimde Kasım sonu 29 Kasım ama tabi Aralık’a sarkabilirde akıntım sürekli var burada bir çok kişidede duyduk ama kan lekesi kahve rengi leke birden fazla kez görenler bir doktoruna soruyor sende istersen danış çok bekleme en azından için rahat etsin

İnşallah canım daha çok yolumuz var çok heyecan var
Günaydın kızlar benim gibi işe diye uyanıp gitmek istemeyenleri görebilir miyim kendime yandaş arıyorum
Ooo cumartesi günü hemde kolay gelsin canım dikkat et kendine

Günaydın kızlar benim gibi işe diye uyanıp gitmek istemeyenleri görebilir miyim kendime yandaş arıyorum
Masa başı + kendi işim olmasına rağmen utanmasam ağlayarak geleceğim. Bir de geniz ve burun tıkanıklığım olmuş gece iyice huysuzum. Allah sana da bana da , tüüüüm çalışanlara da sabır versin.

Canımsınız inşallah o günler de gelecek o zaman burası sessiz kalacak

Günaydın kızlar bugun cok tuhaf ruya gördüm rüyamda canım aşırı balık ekmek istiyo eşime diyorum ve balık ekmek yiyoruz böyle rüyalar gören varmı yoksa rüyamdamı aşerdım

Teşekkür ederim cevabınız için benimki direk kan lekesi veya kahverengi leke olmadığı için danışmak istedim normal akıntının içinde iğne ucu kadar kırmızı-pembelikti

Günaydın kızlar bugun cok tuhaf ruya gördüm rüyamda canım aşırı balık ekmek istiyo eşime diyorum ve balık ekmek yiyoruz böyle rüyalar gören varmı yoksa rüyamdamı aşerdım
Ah kıyamam bugün balık ekmek ye :) ama balık uskumru olmasın
Benim rüyalarım fantastik oluyor genelde böyle normal değil

Merhaba hanımlar,

ben sizlere ikili tarama testi hk soru soracağım doktorum çapa hastanesinde ayşe hanım 2 mayısta kontrole gittiğimde bana ikili tarama testi yaptır dedi 2 hafta sonra kontrole çağırdı bugün 13.05.2023 testi yaptırmaya gittiğimde ultrasondan sonra ilk 3 günde yapılabildiğini söyledikleri için doktorumda izinde olduğundan baska doktora gittim ve bana 14+6 -15 haftalık dedi (adet günüm 01.02.2023) yani ikili test zamanı geçmiş dörtlü test yaptırmamı söyledi hangisi doğru anlayamadım kafam bayağı karıştı testi yaptıramadığımamı yanayım kaç haftalık olduğunu bilemediğimemi

Bende çok rüya görmeye başladım benim rüyalar kabus ama. Geçen mesela kocaman bir örümcek ayağımdan tutuyordu sıçrayarak kalktım başka bir rüyamda bir köpek elimi ısırıyordu. Hep böyle rüyalar görmem nedir ya

bekliyoruz iyi haberlerini ramzi tuttumu onada bakalim ilk ultrason fotoğrafıni atarsan

Merhaba, ikili tarama testi 11-14 hafta arası yapılıyor. Siz 15. Haftaya girmişsiniz diye geç dedi herhalde doktorunuz. Dörtlü için haftanız yeterliyse, o daha detaylı ölçümlerin yapıldığı bir test, direkt onu yaptırırsınız. 14+3 gibi hesapladım bu arada ben sizi, belki bebek ileridir biraz.

Kızlar ay o kadar heyecanlandım ki başım dönüyordu içeri girdiğimde sanki :)) elleri kolları oynuyordu hareket ediyordu o halini görünce ay o kadar duygulandım ki anlatamam doktor yüzde 95 kız dedi böyle bir duygu yaşamadım hiç daha önce ya hala heyecanlayım Sağlıkla gelsin inşallah herkes güzel sağlıklı haberler alsın

Eklentiler

• C5AC604A-B089-4DB4-BE05-9585256FD9A9.png
    204 KB · Görüntüleme: 67
  • 246C018A-A333-443C-A503-A300707A6CDF.jpeg
    101,8 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…