2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
11 hafta 1 günlük olduk çarşamba günü perinatoloji randevum var ama dayanamadım kontrol sürem vardı gidiyim hem görüyüm hem nubları belli olmuştur dedim bakabilirmisin benim miniklere tekrar

Eklentiler

• IMG_4066.png
    536,6 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_4067.png
    569,6 KB · Görüntüleme: 66
Daha önce ne dedim hatırlamıyorum ama birinin kesin erkek olduğunu düşünüyorum çıkıntısını görüyorum
Soldaki dimi bende onu gördüm sanki nuba göre dik mi yataymı emin olamadım sadece bi öncekinde sağ taraftakine erkek demiştin iki erkek çıkmasın ama ya

Ben yine sağdakine demiştim sağdada bir çıkıntı var ama daha çok yatay gibi görünüyor yani inşallah diyelim gerçi sağlıklı olsunlar da tabiki
Soldaki dimi bende onu gördüm sanki nuba göre dik mi yataymı emin olamadım sadece bi öncekinde sağ taraftakine erkek demiştin iki erkek çıkmasın ama ya

Ben yine sağdakine demiştim sağdada bir çıkıntı var ama daha çok yatay gibi görünüyor yani inşallah diyelim gerçi sağlıklı olsunlar da tabiki
Aaa bende bize dönük olduğu için hiç bişeye benzetemedim çarşamba günü inşallah sağlıklı olduklarını öğrenirim sonra cinsiyetlerini

Canm endişelenme bende yeni 12 haftalık olunca kanama geçirdim iki defa şuan çok iyiym bebegin kalbi atıyorsa iyiyse sorun yok

Kızlaar merhaba hepinize sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah benim miniğime de cinsiyet tahminleri gelir mi

Eklentiler

• 1D49B1E7-3482-4D42-9AB5-B9E9CE64CD3F.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar karşıma çıktı güneş kremi alacak annelere belki faydalı olur

Eklentiler

• 4E133582-3AFC-4A14-A355-0A68C7F8B3EE.png
    480,7 KB · Görüntüleme: 69
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…