2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Maşallah minnoşa

Bakın bende yeni bir şey gördüm cinsiyetle ilgili Kızlar benimkinde doğru çıktı kafa yapısı şekli erkekteki gibi duruyor ultrasonda

Eklentiler

• DF40E609-2A20-4F8A-A58D-A575ACCA0B04.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 102
Araştırmış olan arkadaşlar, sezeryan ücretleri hakkında bilgilerinizi yazar mısınız? Özel hastane ve bebek yoğun bakımı iyi hastane bakıyorum, çünkü ikiz bekliyorum malum erken doğup yoğun bakım ihtiyacı olma ihtimali var. Mümkünse Anadolu yakası. Doktor hariç fiyatlar olabilirse çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler. Allah hepimize kolaylık versin

Evladımın teyzeleri bizim de bugun kontrolümüz vardı. Maşallah daha önce sata göre 1 hafta öne geçmişti bugün 5 gün daha önde çıktı kendisi de 120 gr olmuş
Doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi, girmeden kuru incir yemiştim, hiç durmadı ama yüzünü de hiç göstermedi
Böyle güzel haberle duymayı sizin için de diliyorum, sağlıkla büyüsünler hep birlikte

Sağlıkla gelsin küçük kızımız

ilk doktorun yönlendirmesi olmadı maalesefki bilseydik geçirmezdik testi uygulamada da 14+3 görünüyor evet sağlıkla gelsinler İnşallah

Maşalllah canım sen cinsiyet tahmininde iyisin doktor yüzde 95 kız dedi ama bir de sen baksan videodan fotoğrafını çektim teorilere göre ne oluyor

Eklentiler

• B38A1DAC-B6FD-4BEB-9CF9-B78390B1610B.png
    212,7 KB · Görüntüleme: 92
  • 0F5D317B-6594-4009-BACF-C1B5A1FFF601.jpeg
    101,8 KB · Görüntüleme: 57
  • 0A8CBA58-B09B-4122-A122-E8F73BC439C1.png
    186 KB · Görüntüleme: 91
Teşekkür ederim sanırım bir süre bekleriz belki 1 yıl biraz toparlanmak istiyorum çok ani ve zorlu bir kayıp oldu tuhaflıklar vs umarım herşey gönlümüzce olur
Bence de biraz dinlenin. Yaşınız ve 8 aylık evliliğiniz bu tür araştırmalar için erken gibi geldi. Yani biraz kafanızı dağıtın. Sonra genetige baktırmak istiyorsanız eğitim araştırmadan tıbbi genetik bölümüne eşinizle randevu alırsınız. Siz de en azından pıhtılaşma çıkarsa iğne ilaç kullanımı ile aynı durumu yaşamamak için tedbir alırsınız. Başka şeyler çıkarsa da doktor yönlendirir. Bence konudan uzaklaşın, rahatlayın, gezin, kendinize meşguliyet, hobi bulup dinlenin.

Bennn gebeliğimi ilk öğrendiğim günden beri var ama artık alıştım bol bol su içiyorum
Bende en az 2 litre içiyorum ama işe yaramıyor ya bir şeyler yiyorum yedikten sonra yine acımsı kötü bir tat oluyor bunun dışında gebeliğe dair hiç belirtim yok zaten

Kızlar ağızında acı tat olan var mı ? Benim gebeliğin 7.haftasında başladı hala acı tat gitmedi valla yediğimden zevk alamaz oldum
Bennnn en çok problem yaşadığım şey bişey yiyorum 2 dk sonra acı tat aynı yine geri geliyo cok kötü bi durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…