2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Teşekkür ederim sanırım bir süre bekleriz belki 1 yıl biraz toparlanmak istiyorum çok ani ve zorlu bir kayıp oldu tuhaflıklar vs umarım herşey gönlümüzce olur
Amin inşallah canım bu süreçte iyileş kendine vakit ayır eşinle gez tatil yap çok çok iyi geliyor inan rabbim gönlündeki hayırlısı ile nasip etsin

Doğru bu süreç bitmiyor zaten kucağa alana kadar

Yaa çok tatlısın grupta erkek bebeleri öne geçti sağlıkla büyüsün şimdi daha çok sahipleneceksin ve hissedeceksin
Annem diyor ki. Bu sene kız senesi niye sana vurmadı anacım yok diyorum ben kk grubunda da çok erkek var ben bilmem diyor çevremde herkesin kızı oluyor annem babam acayip kız çocuğu hastası anneme diyorum sen böyle yapmaya devam ettikçe diğer çocuklarının da kızı olmayacak

Kızlar bize de bakin 14 haftalik olduğu halde daha belli değil diyolar benzettim ama emin değilim dedi doktor sonraki kontrolde kesin söylerim dedi

Paşamın sırtı dönük yaa dönmemiş ben erkek hissettim sanki üstte nubuda öyle gibş geldi ama yan duruyor bak başta paşa yazdım sonra farkettirmeden silmedim artık ağzıma öyle geldi
Evet sırtı dönük hadi ya hayırlısı olsun bakalım artık bekleyip gorcez evde de iki erkek var kız olmasını çok isterim ama önemli olan sağlıklı olması

Bu sene bariz erkek senesi bence

Evet sırtı dönük hadi ya hayırlısı olsun bakalım artık bekleyip gorcez evde de iki erkek var kız olmasını çok isterim ama önemli olan sağlıklı olması
Ya tabii tamamen hissiyat benimki gönlündeki hayırlısı ile olsun inşallah benimde bir oğlum var kız istiyordum bende insan ikisini yaşamak istiyor açıkçası anlıyorum sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…