2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Canım sonuç kız mı erkek mi anlamadım ben ama gün harika geçmiş ne güzel mutlu mutlu geçsin bundan sonraki bebişli günler de

Bencede arkadaşlarımın dediği gibi önce pıhtılaşmaya baktır benimde 16+2 de kaybım oldu ve genetiğine bakılmadı. Pıhtılaşma olduğunu düşünüyorum hiç değilse kalbini duyar duymaz kan sulandırıcıya başlarsın. Doktorum ailede genetik bozukluk yoksa muhtemelen sende de yoktur demişti içim biraz ordan rahat. Öğrendiğimden beri kan sulandırıcı kullanıyorum niptede bir sıkıntı çıkmadı. Biraz toparlan sağlıklı bi gebeliğin olur inanıyorum canım. Benimde yaklaşık bir sene sonra oldu gönlünce olsun her şey

Banada çıkıntısını bile gösterip erkeğe benziyor demişti ama nipt testinde kız çıktı o yüzden hiç belli olmuyor
Ayy bakalım çarşamba günü bir süpriz olurmu bize ayy bu nipt testi ne güzel bir şey hem sağlıkla ilgili şeyleri öğreniyorsun hemde cinsiyet değişecek mi doğumda süpriz olurmu olayı yok doğumda değişenler bile var oda baya kötü insan inanamaz ya

Olur mu olur gerçekten öyle ya inşallah senin bebişde uygun pozisyonda olur net bi şekilde öğrenirsin

Ya canım bizde bugün evdeki herkes kız dedi ben rüyamda gördüğüm için erkek dedim düşün herkes o kadar kızcı ama erkek çıktı sonra aaa süper falan dedik yani her türlü sevdik ilk bebiş nasılsa her hali güzel

Ay şimdi gördüm Bizimkisi de erkek bebek Seninle doğum planlarına kadar ortak çok yönümüz var bakalım hayırlısı uçakta yan yana koltuklara denk gelirsek şaşırmayacağım artık
Buarada Rachel35 karşıyaka da oturuyorsan komşuda olabiliriz bence çok acayip ya şeninde hayırlı uğurlu olsun tebrikler canım sağlıkla gelsin

Ya ben hiç cinsiyet merakında olmadığım halde mutlu oldum rahatladım öğrenince yaşan yok. Şuan önümüzde 2 riskli ay kaldı risk düşsede devam ediyor ama bu test insanı epey rahatlatıyor kesinlikle

Cinsiyet haberi bekleyen herkes için diliyorum kızlarrrr hemen güzel haberler alın gönlünüzden geçenle buluştursun Allah hayırlı sağlıklı aklıbaşında evlatlarımız olsun
Tebrikler canım müstakbel oğlan anası olarak aramıza hoşgeldin diyorum. Rabbim önce sağlık sonra sabır versin bize

Kızlar doğumum kasım sonu aralık başı olduğu için her iki sayfayıda takip ediyorum. Normalde gebelik akıntım var 2 gündür de iğne ucu kadar kırmızı pembemsi bi karışım var akıntımın içinde. Böyle birşey gören oldu mu?
Sürekli gelmiyor 2 günde 2 kez gördüm çok küçük

Ya ben hiç cinsiyet merakında olmadığım halde mutlu oldum rahatladım öğrenince yaşan yok. Şuan önümüzde 2 riskli ay kaldı risk düşsede devam ediyor ama bu test insanı epey rahatlatıyor kesinlikle
Yaa evet sizin ilk olduğu için ne olursa olsun heyecanı aynı olacaktı sağlıklı olsunlar da en önemlisi o bizde işte öyle gönlümüzden de geçen olsun istiyoruz ama tabii yinede önce sağlıklı olması hazırmısın erkek anası olmaya başarılar

Acici bencede kullanmayin daha fazla kimyasal simdilik duz boya ile gecistirin bence sizde rossmanda bitkisel boyalara baktim ama yinede kararsiz kaldim bende ya boyayida kendim yapiyordum birde evde
Kullanamam canım zaten tehlikeli olabilir bu dönem ben oğluma hamileyken green marka kullanmıştım kendim evde boyu yordum birde benim mesleğim kuaför ☺

Bende çikolata yemiştim çok hareketliydi

Bizde de durumlar tamamen aynı hatta geçenlerde eşimin ailesinden yakınmıştım kız da kız diyorlar diye. Ama dün erkek deyince de çok sevindiler Eşim sadece hala sana düşkün olacak kız olsa ne güzel ikimize de düşkün olurdu bağlı olurdu diyor ama erkek büyütmenin de kıza göre avantajları var. Kızı korumak bana hep çok gelirdi. Bakalım benim de rüyamlarımda erkekti hep Canım bornovadayım ama taşınacağız hiç belli olmaz karşıyakaya da gelebilirim

Gelin gelin komşu olalım eşlere söylemeden çocuklara aynı isim koymamız yok mu şaka tabi ama normal bir arkadaşım gibi burdan sevdiğim 3-4 arkadaş var hakkınız geçiyor her sevince her gerginliğe ortaksınız çok sağolun hepiniz soyasosu ve 1ciftyesilgozz Dilkenn ve tabi ki Al_pi bu grupta sayılı günler gittiğinde baştan beri ne güldük eğlendik çok zorlandıkta ama harika anneler olduk diye düşünürüz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…