2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Tabloda yazan bilgileri yazarsaniz ben eklerim
Tabloda yazan bilgileri yazarsaniz ben eklerim
Çok teşekkür ederim. Yaş 40 ama 2 mayısta 41 doluyor. 41 demek daha doğru. SAT 05.02.2023 İstanbul. ilk bebek. tahmini doğum 12.11.2023 Şu an 12. haftanın içindeyim ve doktorum yok. sıkıntılar oldu. Umarım iyi bir doktor bulurum ve gen testi de iyi çıkar. Herkese sağlıklı bir gebelik ve evlat nasip olur inşallah

Bizimkide asagi yukaru aynı oyle woow bir hastane değil üstelik oğlumda 125 tl medicak parka gidiyordum ben ya ve dr cok seviyordum ama oralara da yanasilmiyor bide kızlar temmuzda doğumlar ve muayenelere zam gelicekmis
Bizim özel muayenehanesi var doktorun oraya gidiyoruz mecbur, hastane özel olarak Van’da lokman hekim var onda da geçen yanlış kaç grubunda kan vermişler kadına orda kadın ölmüş haberlere çıktı gitmem oraya.

Fetal dna için ne ücret söylediler canım? Doktor bana da ikilinin sonucu çıkınca istersen yaptırabilirsin dedi bir broşür verdi ama henüz aramadım.

Fetal dna olunca ikiliye gerek olmadığı için yaptırmadım ben ikiliyi. Fetal dna için 350 dolar ödedim. Uygun mu bilmiyorum. Doktorun verdiği yerden fiyat aldım bir tek.

Yok için rahat olsun en yükseği ben de söylemeye utanıyorum o yüzden söylemeyeceğim ama özel sağlık sigortam vardı( doğum teminatını hariç) onun indiriminden faydalandığım halde duymayın

Amin inşallah

Bende randevu aldım devlete haftaya çarşambaya 11+5 oluyorum. O hafta Cteside özele alacagım . Belkı sonuc cıkarmı ikili testin bilmiyorum ama Güzel zaman 12 haftalık oluyorum
Bende devlete gittim 9 haftada dr begendim oda beni 12 civarı cagirdi ama imkansız bulamadım oteldeki dr 13 haftada olacak bulursam o doktorumada alıcam çok ilgiliydi bazen sansa çok iyi doktorlarda bulabiliyoruz

soyasosu parayla geldi dolarlarla ilerliyor az biraz daha yesin gelince popoya pat pat yer . Yediği paralarıda annesinin koynuna gelınce öder miss kokusuyla

soyasosu parayla geldi dolarlarla ilerliyor az biraz daha yesin gelince popoya pat pat yer . Yediği paralarıda annesinin koynuna gelınce öder miss kokusuyla
Yaaa ne güzel dedin insanın hiç gözü görmüyormuş gerçekten
Borç hanesine yazıyorum, okul masraflarını falan da ekleyeceğim. Mezun olunca çıkarıp koyarım önüne

Kızlar bende tam 7. Haftada gittim doktora tekrar randevum 6 mayısta 10+2 oluyorum geçen gün elim kaşınıp şiştiği için doktora gittim devlette de 7+5 dedi doktor yani 4 gün geriden geliyot kendi doktorumda zaten kalp atışında daha çok küçük demişti herhangi bir sorun olmadığını söyledi sonuç olarak 6 mayısı erteleyip 12. Haftada mı gitsem acaba çok mu uzun olur şimdi 8+4‘üm en azından belki bir cinsiyet öğrenme vs de olur kafam karıştı sizce?

Kızlar merhaba lütfen cevap verir misiniz. Ben bugün 8+5 oldum çok şükür en son 10 Nisanda doktora gitmiştim ve ilk kez o zaman kalp atışlarını duydum. Aradan 14 gün geçti pek fazla belirtim kalmadı eskisi gibi. Allah korusun ama kalbi durmuş olsa 14 gün içerisinde belli olur muydu bir belirti verir miydi? Durup durup aklıma geliyor çok korkuyorum öyle bir sey olsa 14 günde belirti verir miydi

Öncelikle sakin olmalısın. Evet ben de o haftalarda aşırı düşünüyordum ve anksiyetem tavan yapmıştı ama baktım bu bana zarar veriyor . Dua edip olumlama yapmaya başladım. Soruma gelince hayır maalesef çok uzun süre geçince ancak belli ediyor bebek yaşamadığını. Bu düşüncelerde boğuluyor insan, cidden sana zarar ve stres de bebeğe zarar. Olacağı varsa olacak ve biz onun önüne geçemeyiz Allah’a güven ona bırak. Ve belirtiler bi gidip bi gelir ona takılma .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…