2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
12 kasım doğum görünüyor bende de listeye eklemeyi bilmiyorum. etiketleme nasıl oluyor? İstanbuldayım ben de

merhaba kizlar.sonunda dr randevuma gidebildim :) 9. haftadayim ama dr 10. hafta basindasin dedi.grose(buyuk) baby dedi :) ikili test icin 3 hafta sonraya randevu verildi.ve dr kız hissettigini soyledi sizlerde bakar misiniz ( vajina )

Eklentiler

• 20230424_130748.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 114
  • 20230424_130742.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 114
merhaba kizlar.sonunda dr randevuma gidebildim :) 9. haftadayim ama dr 10. hafta basindasin dedi.grose(buyuk) baby dedi :) ikili test icin 3 hafta sonraya randevu verildi.ve dr kız hissettigini soyledi sizlerde bakar misiniz ( vajina )
Maşallah, vajinal ultrason olunca nasılda belirgin görünüyormuş :) ben anlayamadım, normalde vajinal ultrasonda kesenin solunda olursa kız :) ama bebek çok büyümüş olduğu için nubuya bakmak gerek, ama arkası dönük sanırım

burada her sey gec oluyor ama dr larin makinasi gayet guzel :) dr boyundan bahsederken hep kiz diye konustu ama cok erken anlayamadim bende

Maşallah yaa ne tatlı sanki küçük bebeği basmışlar kagıda Ee cihazın kalitesi baskı kalitesi. Bende bu doktordan istiyorum
Dipnot : yurt dışındamısınız

11+3 oldum ve artık mide bulantım azalmıştır diyerekten prilam içmedim. Aman Allahım meğerse bulantım pik yapmış. Sabaha karşı uyandım ilaç içmeme rağmen hala geçmedi 16. Haftaya kadar bırakmayı düşünmüyorum artık bu ilaç bi mucizeymiş

aynıymışız senle sancı yok ama şişkinlik çok fena hiç bir çözümde bulamadım valla
Bana mercimek ve bulgur aşırı şişkinlik yapıyor. Normalde yapmazdı belki seni de yediğin bir şey etkiliyor olabilir. Dulcosoft şaseyi yoğurda döküp 2 3 günde bir yiyorum o beni çok rahatladı. Doktor tavsiye etti. Doktoruna bi danış istersen.
Normalde her gün kullanılıyorda bana 2 3 günde bir içmek yetti.

Son düzenleme:
Yaa kıyamam. Evet bu haftalar pik yaparmış. Ben 11+2 yim normalde mide bulantısı yaşamadım ama 11 haftaya girince gün içinde hafif bulanıp geçiyor hatta korktum ve dedim ki 3. Ayı doldurmak üzereyken mide bulantım başlarsa çok gülerim

Ayy Allah korusun gerçekten bugün resmen Allah düşmanıma bile vermesin dedim ya. Bende 14. Haftalara doğru geçer diye teselli ediyorum kendimi.

Ben özele gidiyorum normal kontrolüm için. Ama aradaki zamanlarda devlete görünüyorum. Bütün fırsatları değerlendiriyorum.
Aslında gitsem cinsiyeti de öğrenir miyim? 12+3'üm bugün :)
Benim doktorum çok garantici olduğundan en küçük tahminde bile bulunmadı. Fetal dna için yarın kan vereceğim, onun sonucunda cinsiyeti öğreniriz dedi. O da 10 gün sonra sonuçlanacak :)
Beklenen doğum tarihi olarak listenin başlarındayım ama en geç ben öğreneceğim sanırım 14 olmuş olacağım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…