2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
4 gün daha sabredicem Cuma günü doktora gideceğim bu düşünceler ne zaman peşimi bırakır

Gözünüz aydın birçok şey için iyi konuşmuş. Sağlıkla tamamlarsiniz inşallah. Bu hafta cinsiyet icin erken demek ki doktorlar da risk almıyor. Bana da söylemedi

Ben gaviscon sürüp kullanıyorum mide yanması eksjmesi için. Kadın doğum doktorum verdi. Yemekten sonra içiyorum. Çok fayda etmiyor ama yine yardımcı oluyor sanki

Ben 6+3te gitmiştim, tekrar 13.haftada gideceğim. Doktor o zaman gel dedi. Yani benimki kadar uzun olmuyor

Bence gidebilirsin, hem için rahatlamış olur

Bence hepimiz bu aşamalardan geçtik. Ben de iki kontrol arasındaki üç haftalık süreçte sürekli belirti kovaladım. Yok diye üzüldüm. Aklım hep bebekteydi. Ama stres sadece zarar veriyor, bir şekilde kendimi rahatlattım. 1ciftyesilgozz çok haklı. Dua ve olumlama çok işe yarıyor. Neye inanıyorsan ona dua et demişti doktorum.

Fetal dna olunca ikiliye gerek olmadığı için yaptırmadım ben ikiliyi. Fetal dna için 350 dolar ödedim. Uygun mu bilmiyorum. Doktorun verdiği yerden fiyat aldım bir tek.
Ben de sorayım da fiyat karşılaştırayım. Banada ikili testte sorun olursa yaptırırsın istersen dedi de. Ay inşallah sorun olmasın. İnsan korkutor

Bilmiyorum ama çoğu kişi 12. Haftada net olarak öğrenemedi zaten cinsiyeti çevremden 16. Haftasında hala öğrenemeyen var bebeğin pozisyonu önemli. o yüzden cinsiyete bağlı kalıp kontrolünü aksatmazdım ben olsam yine de herkesin kendi düşüncesi tabi

Benimde tam 8+5’te pat diye kesilmişti belirtilerim buraları okudukça ağladım da ağladım. Aynı gün kontrolüm vardı şükürler olsun yolundaydı. Ağladığım ve üzüldüğüm yanıma kar kaldı. Dua edin kalbinize ferahlık versin rabbim. Güzel sonuçlar alırsınız inşaallah. Yakın zamanda kontrolünüz var mı?

Evet 28 Nisan cuma günü var

Evet 28 Nisan cuma günü var
Anladım Allah’ım güzel yazılar yazsın. Biz ne kadar telaş etsek, her gün doktora gitsek bile nasipte var ise bizi buluyor yoksa da bulmuyor. Size söylerken kendime de söylüyorum bunları asla öğüt nasihat vermek haddime değil yanlış anlaşılmasın.. inşallah güzel sonuçlar alıp evlatlarımızı sağ salim kucağımıza almak nasip olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…