Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Arkadaşımın 32 haftada 2.5 kiloymuş bebeği. Doktor ona ileride falan demedi ya. Bizimkilere niye diyorlar?
Oo baya iyiymiş kilo valla benimki de 30. Haftada 1800 ve 42 cm cıkmıştı iri bebek iri bebek dikkat edeilim diye sürekli uyarıyor doktorum. Arkadaşın sezaryan olacak da ondan mı doktoru bisey demiyor acaba

Ben de çok sevdimm, şu memeye konan ısıtıcı ped midir nedir onu hiç görmemiştim mesela hep ılık duş okumuştum ama bu çok daha pratik, fiyatı da iyiymiş ekledim sepete
Bn gormustum hatta bi emzirme danismani bahsetmisti ama o kadin da hep reklam yapiyo hahfgda emin olamadim 🤣 simdi amazon ekim indirimi yapacak belki duser fiyati bi bakayim. Bu kadin silkkon kalkan almis ben gumus aldim duruma gore silikon alirim suan almam sanirim

Bn gormustum hatta bi emzirme danismani bahsetmisti ama o kadin da hep reklam yapiyo hahfgda emin olamadim 🤣 simdi amazon ekim indirimi yapacak belki duser fiyati bi bakayim. Bu kadin silkkon kalkan almis ben gumus aldim duruma gore silikon alirim suan almam sanirim
Ben de gümüş aldım ama sanki şu kalkanlar daha seviliyor ya emin olamadım üzüldüm accukun :KK43:

Benim şekeri yükselten patates değil şekermiş. Çaya şeker atmıştım o yüksek çıktığı gün. Bugün yine 1 tane attım, geri kalanı hep önceki günler yediğim kahvaltının birebir aynısı, 153 çıktı.

Onu da arkadaşım öve öve bitiremedi bana illa ondan al diyor dedim baktım diğerleri işe yaramıyor o zaman alırım dedim belki sana o iyi gelecek diğerine gerek kalmıyacak
Bakalım canım kalkanın artısı sütü içinde topluyor süt de iyileştirici derler hep, ondan iyi geldi. Ama gümüş işe yaramazsa alırım

asidi dusuk zeytinyagi alin bari :)
İnşallah hiç gerek kalmaz. Hakiki zeytinyağı ile yapmak istiyor 😅
Çikolata markasını göremedim sayfada hangi marka kullanıyorlarmış acaba
Elit dedi bana satıcı. Ama melodi de yazıyor bazı yerlerinde
images

Na şurası ya ayrılmaya başladığı için ağrı yapıyomuş hamilelerin büyük bi kısmında. Baya da yürüdüm ondan da olabilir ama yatamadım yani yatağa çıkamadım öyle diyim
Bugün nasılsın canım? Her yerlerimize birşeyler oldu bacım, geçmiştir inşallah

Kızlar 2. Tetanozdan sonra hasta oldunuz mu? Nasıl atlattınız? halsizlik, hafif boğaz yanması, hafif burun tıkanıklığı ve akması yaşıyorum. Böylece geçer inşallah ilerlemeden 😕

Uygun gayet ama kalir mi ? Az getiriyolar zaten. Ben a101 e lastikli carsaf geliyodu bakim dedim bi tane bilem yok. :KK43:
Sabahın 9 ında kalkıp açılmadan önünde beklersen belki kapabilirsin yoksa bir dk da bile gidebiliyor çünkü çoğu kişinin beklediği ürün oluyor geçen bende a101 de ki ürünler için tam 4 a101 gezdim sonra iki katlı olan a101de buldum istediklerimi hem sabah sabah yürüyüş yapmış oluyorum o kafayla gittim yoksa gidilmezde 😅

Kızlar 2. Tetanozdan sonra hasta oldunuz mu? Nasıl atlattınız? halsizlik, hafif boğaz yanması, hafif burun tıkanıklığı ve akması yaşıyorum. Böylece geçer inşallah ilerlemeden 😕
İkincide sadece kol ağrısı yaptı bende bence sen aynı zamanda başka hastalık kapmış olabilirsin

X