2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Aslında gitsem cinsiyeti de öğrenir miyim? 12+3'üm bugün :)
Benim doktorum çok garantici olduğundan en küçük tahminde bile bulunmadı. Fetal dna için yarın kan vereceğim, onun sonucunda cinsiyeti öğreniriz dedi. O da 10 gün sonra sonuçlanacak :)
Beklenen doğum tarihi olarak listenin başlarındayım ama en geç ben öğreneceğim sanırım 14 olmuş olacağım :)
Ben geçen hafta gittim 12. Haftadadaydim doktor hiç yorum yapmadı. Biraz önden gidiyor ultrason kagiidina göre. Bu hafta gitsem belki görünür diye düşünüyorum 🫣😃 ben de listenin basiyim 3 Kasım beklenen doğum 🥰

Sağol canım sana Dr un direk mesaj,ını kopyalayıp attım yazdıgımı okurken bende anlamadım 🤣 gece daha çok hastalık ilerliyor şuan çok hastayım gecmemiş😞
Yok yok anladım canım ben 😄😄 bana bugün bunu verdi bebeklerde bile kullanıyor güvenle kullan dedi covid testi falan yaptı antibiyotik de vermedi hakkimizda hayırlısı olsun bakalım 😄

Eklentiler

• 1682348364382685596400551605111.jpg
    1682348364382685596400551605111.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 21
Ben bişi soracagım . Şimdi ben hep acil olarak gıttım doktora lekelenmemden dolayı hiç cagrıldıgım gün gıtmedım. Şimdi bayramdan önce cuma günü yine lekelenme ile gittim doktorda tatil dönüşü gel dedi.
Ben şu an 10+3 üm lekelenmem de şükür durdu kontrol süremde gectı dıyorum kı 11 olunca gıdeyım bari burun kemıgıne vs o bakar devlette de ıkılıyı yaptırırım.
Birşeyim yokken gitmeme gerek de yok sanki çünkü gidersem haftaya gel dıyecek tekrar.
Aynen bence de bekle leke falan da yokmuş madem ben bugün 11+3 de gittim ense kalınlığına falan da baktı iki tarama için kan da aldı.Gitmişken hepsini halledersin

Maşallah yaa ne tatlı sanki küçük bebeği basmışlar kagıda 😀 Ee cihazın kalitesi baskı kalitesi. Bende bu doktordan istiyorum 😄
Dipnot : yurt dışındamısınız
evet yurt dışındayım. cok degisik bir duyguydu elleri ayaklari hareket ediyordu :)

Ben geçen hafta gittim 12. Haftadadaydim doktor hiç yorum yapmadı. Biraz önden gidiyor ultrason kagiidina göre. Bu hafta gitsem belki görünür diye düşünüyorum 🫣😃 ben de listenin basiyim 3 Kasım beklenen doğum 🥰
Biz seninle aynıyız ❤️ benim de 3 kasım bekleniyor benim de. Ay gidersen ben de giderim 😅

Ayy Allah korusun gerçekten😂 bugün resmen Allah düşmanıma bile vermesin dedim ya. Bende 14. Haftalara doğru geçer diye teselli ediyorum kendimi. 🥹
Geçer inşallah çok nadirdir bulantısı uzayan gebelik 😊 evet kimisi doğuma kadar da bulanıyormuş ama sanmıyorum geçer senin de

Ben kendimi tebrik ediyorum valla dayanabildiğim için. Üç koca hafta var bir sonraki randevuma. Arada Mhrs'yi açıp bakıyorum sonra boşver diyip kapatıyorum :KK70:
🤣 bende senin gibiyim ayın 7 sinde gittim mayısın 13 gıdecem sabır 19 gün kaldı 😧

Aslında gitsem cinsiyeti de öğrenir miyim? 12+3'üm bugün :)
Benim doktorum çok garantici olduğundan en küçük tahminde bile bulunmadı. Fetal dna için yarın kan vereceğim, onun sonucunda cinsiyeti öğreniriz dedi. O da 10 gün sonra sonuçlanacak :)
Beklenen doğum tarihi olarak listenin başlarındayım ama en geç ben öğreneceğim sanırım 14 olmuş olacağım :)
Fetal dna için ne ücret söylediler canım? Doktor bana da ikilinin sonucu çıkınca istersen yaptırabilirsin dedi bir broşür verdi ama henüz aramadım.

Randevunuz nasıl geçti? Aynı haftadayiz da merak ettim 🫣🫣
Sata göre 12+4tü ama ultrasona göre 12+2 dedi doktor. Haftası ile uyumlu dedi. Burun kemiği ense kalınlığı ve mideye baktı. Hepsi çok güzeldi. Sonra kan aldı işte. Ama pozizyonu yüzünden çok uğraştı ☺️ iki kere muayaneye girdim. Cinsiyet söylemek istemedi. Daha çok küçük dedi. Zaten yüz üstüydü başta. Israr edince kız gibi derken küçük bir çıkıntı gördük. Erkeğe de benziyor dedi. Yani hem kıza hem erkeğe benzetti hahahah. Zaten başka bir seçenek de kalmıyor. Başta uyuyor gibiydi zaten. Zar sor karnımı sıka sıka hareket ettirdim. Doktor da diyor uyumuyor ama keyifçi 🤣 bir de rahim şu an önde dedi. İnşallah hafta ilerledikce yukarı çıkar. Başta kanamam olmuştu. Rahim önde olduğu için olmuş olabilir dedi. Ama yukarı çıkmazsa riski cok. Bakalım ya nasip 🙏 ay çok uzun yazdim neyse olsun 🤣

Yok yok anladım canım ben 😄😄 bana bugün bunu verdi bebeklerde bile kullanıyor güvenle kullan dedi covid testi falan yaptı antibiyotik de vermedi hakkimizda hayırlısı olsun bakalım 😄
Amin canım ben gitmedim ama geçmiyorda Dr yazdıklarını alıp kullanacagım yarın düzelme olmazsa

Bu muayene ücreti rekoru bizde sanırım bizim 700 tl. Geçen haftalarda toksoplazma falan testleri için fe ekstra 1000 tl verdik. 😓 şimdi ikili test ense kalınlığı falan yaptıracağız kaç para çok merak ettim doğrusu 😅

merhaba kizlar.sonunda dr randevuma gidebildim :) 9. haftadayim ama dr 10. hafta basindasin dedi.grose(buyuk) baby dedi :) 🧿 ikili test icin 3 hafta sonraya randevu verildi.ve dr kız hissettigini soyledi 🙃 sizlerde bakar misiniz ( vajina )
Bebis büyüdüğü için tahmin yapmak zor ama cok tatli duruyor bu yaa tipe bak allahim mucize gibi maşallah minnosa 🥰😍

Bu muayene ücreti rekoru bizde sanırım bizim 700 tl. Geçen haftalarda toksoplazma falan testleri için fe ekstra 1000 tl verdik. 😓 şimdi ikili test ense kalınlığı falan yaptıracağız kaç para çok merak ettim doğrusu 😅
Bizimkide asagi yukaru aynı oyle woow bir hastane değil üstelik oğlumda 125 tl medicak parka gidiyordum ben ya ve dr cok seviyordum ama oralara da yanasilmiyor bide kızlar temmuzda doğumlar ve muayenelere zam gelicekmis

Kızlar midemdemden agzima sanki acı su geliyor diken var yani ha küstüm ha kusucam modundayim azıcık yemek yedim davul gibi oldu miden buna nasıl çözüm bulabilirim ben acaba bu reflu de içilen gaviskon tarzı ilaçlar içemiyor mu hamileler

X